Mgr. Jana Müllerová

Cyklovýlet

1.6.2022 | Drahomíra Chadimová

Ke dni dětí, ten nejlepší dárek

1. 6. jsme s páťáky vyrazili na slíbený cyklovýlet. Trasa Panský les- Nedvězí- zastávka u Benešů- od meteorologické stanice po "třístovce" do Jedlové- zastávka na zmrzlinu- Dolní Jedlová- okolo rybníků a Salaše zpět do Bystrého.

Velkým občerstvením byla hodinová zastávka u Benešů na zahradě, kde jsme měli krásné zázemí. Děti si zde rádi záhrály fotbal. Děkuji tímto za ochotu a spolupráci nejen Kateřině Benešové, ale i Vaškovi Cupalovi a Lence Stejskalové, kteří nás na tomto výletu doprovodili.

Děti byly z cyklovýletu nadšené a musím je pochválit za poslušnost a vytrvalost, které bylo v některých úsecích na namáchaném terénu obzvlášť zapotřebí. Páťáci, potvrdili jste, že když o něco jde, tak nezklamete!!! Díky!