Mgr. Petra Divoká

Lyžařský výcvik 8. a 9. ročníku

16.1.2022 | Jan Mužík | 8.A, 8.B, 9. třída

V týdnu od 10.1. do 14.1. se uskutečnil ve ski-areálu Olešnice na Moravě lyžařský výcvik žáků 8. a 9. ročníku. Výcviku se zúčastnilo celkem 35 žáků (12 žáků z 8.A třídy, 7 žáků z 8.B třídy a 16 žáků z 9. třídy), kteří byli rozděleni do tří družstev. Byli mezi nimi jak zdatní lyžaři, tak i úplní začátečníci. A právě ti prokázali největší pokrok, když již v průběhu týdne sjížděli naprosto bezpečně celý svah. Během celého týdne nám přálo pěkné počasí, díky čemuž jsme si všichni výcvik náležitě užili.