Záchranná stanice Pasíčka, 2. a 3. třída

Záchranná stanice Pasíčka, 2. a 3. třída..

V pátek 26. dubna se druháci a třeťáci vypravili do Záchranné stanice Pasíčka. Viděli jsme spoustu zachráněných zvířat, která ošetřovatelé opečovávají mnoho let. Některá se podaří vrátit zpět do přírody, jiná ve stanici dožívají.  Shlédli jsme také přednášku s obrázky divokých zvířat žijících u nás ve volné přírodě. Slyšeli jsme spoustu zajímavých informací i osobních postřehů. Děti si užily den venku v pohybu a byly opravdu spokojené. A my učitelé taky!