Vánoční třídnické hodiny v 8.A

5.1.2022 | Ilona Justová

22.12.2021 8.A navštívil Ježíšek.

Hned po příchodu do školy se pod naším krásným vánočním stromečkem objevilo plno dárků. Ještě než začaly třídní vánoční oslavy, zhlédli jsme film a posvačili pizzu a horkou čokoládu ve školní kuchyňce. Poté jsme se vrátili do třídy, zazpívali vánoční koledy a pak už se mohli těšit z milých dárečků. Děkuji za krásnou atmosféru, kterou žáci s paní asistentkou pomáhali vytvořit výzdobou třídy, svým zpěvem, hrou na kytaru a milým chováním. Do nového roku přeji hodně zdraví, spokojenosti.