Adaptační program pro VI. třídu

Adaptační program pro VI. třídu

11.9.2023 | Jana Müllerová | Aktuality

Lektorky z PPP Ústí nad Orlicí si připravily pro školáky ze VI. třídy adaptační program. Téměř celé páteční dopoledne se děti učily pracovat ve skupinách, hrály zábavné hry podporující soutěživost, kamarádství a bezproblémové vztahy mezi dětmi. Dopoledne se dětem velmi líbilo, věříme, že splnilo svůj účel a děti se budou do školy těšit, protože získaly nové kamarády a poznaly nové spolužáky, kteří k nám přišli z Jedlové.

Jana Müllerová (8.září 2023)

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies