Co urodil podzim v 1. ročníku

10.11.2023 | Drahomíra Chadimová

Pouštění draků, návštěvu MŠ a Brtounovy chaloupky, seznámení  s Bee-Boty, odemykání Slabikáře, Den stromů, indiánský den a mnohé další

Pouštění draků se nám 29.9. vydařilo nejen díky krásnému počasí, ale i hojné účasti a dopomoci rodičů. Děkuji všem! Také vřelé přijetí na zahradě Mateřské školy bylo velmi milé a děti si alespoň na chvíli pohrály s mladšími kamarády.

Na začátku října jsme se seznamovali s místními památkami a naši výpravu zakončili v bysterském Minimuzeu. Mnohé už děti znaly, ale i tak bylo zajímavé seznámit se s životem našich předků.

Novodobé metody ve výuce jsme zkoušeli 10.10. při tandemové výuce s paní zástupkyní Feltlovou, při které žáci pracovali s Bee-Boty nebo s tablety.

Za první dva měsíce se prvňáčci seznámili s písmeny M,A, L, E, S, O, P, U, I, a tak se 1. listopadu slavnostně odemykaly nové Slabikáře, které nás provedou celou první třídou.