Florbal žáků II. kategorie (oblastní kolo)

1.2.2023 | Jan Mužík

Ve středu 1. února se naši páťáci zúčastnili turnaje ve florbale, který se konal ve sportovní hale ZŠ Na Lukách Polička.

Naše škola vybojovala pěkné 3. místo, za což jim patří gratulace. Všem chlapcům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích.

Výsledky našich žáků:

ZŠ Bystré - ZŠ Pomezí 4:1,
ZŠ Bystré - ZŠ Na Lukách Polička 3:1,
ZŠ Bystré - ZŠ Masarykova Polička 1:12,
ZŠ Bystré - Korouhev 1:2.

Naši školu reprezentovali:

5. tř. – Matyáš Bárta, Jan Dittrich, Vojtěch Doležal, Jakub Dostál, Petr Drašar, Jindřich Dufek, Milan Dufek, Radim Hejl, Karel Leinweber, Jakub Tichý.