Gratulace k postupu futsalistům

Gratulace k postupu futsalistům

12.1.2024 | Martin Dvořák | Aktuality

Futsalisté šesté a sedmé třídy se zůčastnili futsalové ligy v České Třebové. 

První zápas hráli se základní školou ze Svitav, kterou porazili 12:1. Nejlepším střelcem byl se čtyřmi góly Jan Dittrich. Druhý zápas s domácími ze základní školy Habrmanova vyhráli 7:3. Nejlepším střelcem zápasu byl Kryštof Peterka se třemi góly a v součtu se třemi góly z prvního zápasu se stal nejledším střelcem.

Odměnou za skvělý výkon je hráčům postup do krajského kola. 

Gratuluji, Martin Dvořák

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies