Muzeum Polička

11.12.2022 | Lenka Chybíková | Aktuality

Dne 29.11.2022 se obě naše první třídy vydaly do Poličky do místního muzea na program Rybník, místo, kde to žije.

Další společnou akcí prvních tříd byla návštěva programu Rybník, místo, kde to žije. Děti měly o zábavu postaráno. Řešily hádanky, lovily ryby jako opravdoví rybáři, zkoumaly pomocí mikroskopu vodní svět, mohly si ošahat mušle, škebličky v hmatovém akvárku. Na své si přišly i ty děti, které rády vyrábí nebo skládají origami. Za odměnu jsme se mohli podívat na výstavu betlémů, která byla také velmi pěkná. Zkrátka jsme prožili zajímavé dopoledne.