Muzeum Polička

27.12.2022 | Michaela Dvořáková | 3.B

Rybník...místo, kde to žije

Dne 13.12. jsme navštívili muzeum v Poličce s programem Rybník ...místo, kde to žije.

V muzeu děti získaly nové vědomosti o životě v rybníku i kolem něho. Soutěžily, hrály si na rybáře, pozorovaly organismy lupou i mikroskopem. Mohly si vyrobit žabičky z papíru, obrázky z přírodnin. Poznávaly zvuky zvířat žijících u rybníku. Seznámily se s hmatovým akvariem. Na závěr si vyrobily společnými otisky prstů rybníček. Dětem se program velmi líbil.