Pěvecká soutěž  "Poličský skřivánek"

Pěvecká soutěž "Poličský skřivánek"

16.3.2023 | Michaela Barošová

Školní kolo a oblastní kolo soutěže, únor a březen 2023

Před jarními prázdninami proběhlo školní kolo pěvecké soutěže, ve kterém porota vybrala nejlepší zpěváky. Ti se 14. března vypravili do Poličky, kde změřili své umění s ostatními žáky z okolí. Bylo to příjemné setkání a věřím, že ikdyž všichni vyhrát nemohli, tak si alespoň vyzkoušeli vystupování před velkým publikem a poslechli mnoho pěkných písní.

Zde je seznam dětí, které postoupily do oblastního kola v Poličce, někteří se dokonce umístili:

Valachová Barbora, 3. místo

Zemanová Anežka, 3. místo