První vysvědčení

1.2.2023 | Drahomíra Chadimová

...jaké je to být slovně hodnocen?

Prvňáčci tuto cestičku prošlapují poprvé.

Již v průběhu prvního pololetí si děti dvakrát vyzkoušely ohodnotit sami sebe za své pokroky. Je to cesta pro všechny nová, proto je zde spousta otázek, pochybností, ale i odhodlání vyzkoušet hodnotit každého podle jeho osobního pokroku a rozvoje. Proto na vysvědčení děti neviděly samé jedničky, jak to většinou bývá. Za chování i každý předmět měly uvedeno krátké zhodnocení toho, co se přiučily, v čem je kdo úspěšný a co by bylo potřeba případně posílit.

V naší 1. B nás v den předávání vysvědčení doprovázelo i Velké dobrodružství čtyřlístku, hry, tanec a zpěv.