Ptáci a jejich svět

21.4.2023 | Drahomíra Chadimová

Jak je letos poznáváme na 1. stupni

Ptačí svět se toto jaro dostal do ostří hledítka na celém prvním stupni.

Většina tříd postupně navštívila v Poličce v CBM interaktivní výstavu  Ptáci- poslové jara, 18. dubna jsme si mohli vyslechnout zajímavé postřehy o životě ptáků při besedě s paní Jitkou Havlovou na MFD v Bystrém a vše završí na konci května letové ukázky dravců a sov - Seiferos.

Žáci se s naším ptactvem a jarními rostlinami můžou seznamovat i na chodbách 1. a 2. patra pavilonu v rámci přípravy na školní přírodovědnou soutěž, která proběhne v druhém květnovém týdnu.

Níže uvedené fotky jsou z besedy s "všeumělkou", fotografkou a milovnicí přírody a ptáků paní Jitkou Havlovou. Děkujeme tímto Zdišce Klodnerové a městu Bystré za zprostředkování tohoto setkání.