Školní masopust

28.2.2022 | Drahomíra Chadimová

"Už sa fašank krátí..."

V pátek 25. 2. jsme v páté třídě prožili třídní masopust.

První hodina byla věnována zvykům a tradicím v období Masopustu pod vedením paní uč. Divoké- viz příloha pracovní list a prezentace o Masopustu.

Na další dvě hodiny jsme se přesunuli do školní kuchyňky, kde si každý připravil pizzu svého gusta. Po společném hodování zbývala ještě chvíle na přípravu masek. Závěrečný rej a soutěže v maskách probíhaly v tělocvičně poslední vyučovací hodinu.

Vážím si, že si žáci přinesli masky, ingredience na pizzu a za veškerou podporu a spolupráci děkuji paní učitelce Divoké.

Jemine, domine, masopust pomine...