Soutěž ZEBRA SE ZA TEBE NEROZHLÉDNE

9.11.2021 | Iva Sionová | 5. - 9. ročník

Výtvarná a literární soutěž JAK SE NE/BEZPEČNĚ PŘECHÁZÍ PŘES SILNICI

Hned na začátku školního roku jsme se na naší Základní škole v Bystrém v hodinách výtvarné výchovy zapojili do DĚTSKÉ LITERÁRNÍ A VÝTVARNÉ SOUTĚŽE, kterou vyhlásil Tým silniční bezpečnosti s Policií ČR. Téma bylo JAK SE NE/BEZPEČNĚ PŘECHÁZÍ PŘES SILNICI ? Žáci od páté do deváté třídy vytvořili spoustu zajímavých obrázků. Do krajského kola jsme zaslali 20 výtvarných prací a 2 literární dílka. Velice nás potěšilo, že se z naší školy pět prací umístilo a postoupilo do celostátního kola. Ve výtvarné soutěži ve ll. kategorii pro 1.stupeň se na 2.místě umístila Elle Christelle Stejskalová z páté třídy. Ve lll. kategorii pro 2.stupeň se na 1.místě umístila Anežka Tichá z deváté třídy a na 2.místě Veronika Čížková ze sedmé třídy. Ve lV. Kategorii v literární soutěži se na 2. místě umístila Kristina Chadimová a na 3.místě Lucie Kršková, obě z páté třídy.

Ve čtvrtek 4.11.2021 přijel s cenami pro žáky z Pardubického kraje Kpt. Mgr. Jiří Tesař a osobně dárky předal jednotlivým žákům. Podotkl, že jsme se soutěže zúčastnili poprvé a hned se umístilo pět dětí, což je úspěch. Dětem z naší základní školy blahopřejeme.

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies