4. A

Ludmila Filipová

Ekologický den v záchranné stanici Pasíčka

15.5.2022 | Ludmila Filipová

V pátek 29. dubna jsme se v rámci ekologického projektového dne vypravili do záchranné stanice Pasíčka.

Děti se při prohlídce expozice  dozvěděly spoustu zajímavých informací o zvířatech, o která zde pečují -

příběhy trvale postižených volně žijících živočichů a  jak jim v přírodě můžeme pomoci. Ve vzdělávacím  a zážitkovém programu si děti vyzkoušely poznávání zvířat podle zvuků a také si vyrobily zápich -  ptáčka .

V areálu se také protáhly na různých průlezkách a mohly si i zahrát na paleontology - v písku vyhrabaly kostru Iguanodona.

Pro zvířátka děti také přivezly krmení a pamlsky na přilepšenou.