Mgr. František Grundloch

Výtvarná soutěž Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje 2023

29.2.2024 | Jan Mužík

Naše škola se zapojila do 14. ročníku výtvarné soutěže Zdravá a nemocná příroda Pardubického kraje. Právě včera se v Pardubicích konalo slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen, kde dvě naše žákyně dosáhly velikého úspěchu.

V kategorii pro první stupeň se na velmi pěkném 2. místě umístila Anna Lynnae Stejskalová.

Rovněž její starší sestra Elle Christelle Stejskalová zaznamenala velký úspěch, kdy se i ona umístila v TOP 10, tedy její obrázek patřil v kategorii pro 2. stupeň mezi 10 nejlépe hodnocených.

Tisková zpráva a kompletní výsledky ZDE.

Blahopřejeme k dosaženému úspěchu a přejeme hodně zdaru v dalším osobnostním rozvoji.