Mgr. Tomáš Varga

Technohrátky - Integrovaná střední škola Moravská Třebová

13.11.2022 | Redakce IX.B

2.listopadu navštívili zájemci z 9.ročníku v rámci programu Technohrátky Integrovanou střední školu v Moravské Třebové. Škola si připravila pro žáky pestrý program a kvíz týkající se informací o jednotlivých oborech, které se žáci mohli dozvědět během dopoledních aktivit. Učitelé hodnotili dopolední práci všech žáků a nakonec vyhlásili školu, která získala nejvíce bodů. Naše škola se v kvízu umístila na prvním místě a za dopolední aktivity získala nejvíce bodů, díky tomu vyhrála dva ovocné dorty.