Mgr. Lenka Chybíková

Kroužek ICT a robotiky - Virtuální ozo puzzle

3.10.2022 | Jan Mužík | 1.A, 1.B, 2. třída

Toto pondělí jsme se v kroužku seznamovali s virtuálním prostředím, kde si mohli žáci vyzkoušet poskládat svoji vlastní dráhu pro ozobota. Děti si tak mohly vyzkoušet využití nejen černých, ale i zelených, modrých a červených drah, na kterých ozobot reaguje rozsvícením příslušnou barvou. Dále měly děti k dispozici širokou nabídku ozokódů, kterými dávaly ozobotovi různé příkazy jako například změnu rychlosti, směru, rotovat jako tornádo nebo tančit pozpátku.