Školní výlet Krátká, Dráteník, Milovy
Ve středu 3. 6. nás autobus zavezl do Krátké do domu přírody, kde jsme vyráběli, plnili úkoly, poslouchali, hráli si a dozvěděli se spoustu informací o přírodě Žďárských vrchů. V poledne jsme vyšli směr Samotín, počasí nám nepřálo, takže bylo nutné použít pláštěnky. Za stále silnějšího deště jsme došli pod Dráteník. Výlet jsme museli zkrátit a schovat se v hospodě na Blatinách. Zachránil nás teplý čaj a limča...Milovy a tunel na Dráteníku necháme na příště.