Mgr. Lenka Štoudková

Do Poličky za poznáním i zábavou!

7.10.2021 | Drahomíra Chadimová | 7. třída

Dopravní hřiště už děti znají jako své boty, ale ve světničce B. Martinů byli mnozí z nás poprvé.

Už před sedmou hodinou jsme se téměř všichni sešli u radnice a "ustáli" přesun do Poličky hromadnou dopravou. Zde už na nás na dopravním hřišti čekaly nachystané motokáry a kola. Děti situacice na dopravním hřišti dobře znají a tak je téměř nebylo možné na čem "nachytat". Dostali jsme pochvalu od pánů, kteří na provoz dohlížejí!!!

Po "rozjezdech pro hvězdy" už nás čekala cesta na kostelní vížku, kde se narodil B. Martinů. Některé děti překonaly svůj strach z výšek a za odměnu si prohlédly nejen útulnou světničku, ale celou Poličku, která se zde otevírá do všech světových stran. Navíc jsme si zazpívali písničku "Bohoušku" a překvapili tím i paní průvodkyni.