Mgr. Lenka Štoudková

Oblastní kolo ve florbalu chlapců 6. , 7. tříd

30.11.2023 | Lenka Stejskalová

Ve čtvrtek 30. 11. 2023 se desetičlenné družstvo chlapců 6. a 7. tříd vyjelo "poprat" o postup do okresního kola ve florbalu.

Hostitelskou školou turnaje byla poličská Základní škola Na Lukách, kde se jednokolově potkala družstva reprezentující Základní školy Masarykova Polička, Na Lukách Polička, Bystré, Telecí a Gymnázium Polička.

V této nelehké konkurenci jsme obsadili krásné 3. místo. Chlapcům za jejich výkony děkujeme!