Mgr. Lenka Štoudková

Odkud- kudy- z nudy?

30.10.2021 | Drahomíra Chadimová

Knížky jsou pro některé jako poklad, pro jiné jak Popelka. Návštěva městské knihovny nás povzbudila- pro každého se zde něco najde.

V tomto školním roce prožíváme dobrodružství s "Anežkou a Jirkou- aneb, jak zachraňují školní výlet"- k tomu všemu jim slouží informace z jejich školní knihovny. My si můžeme v Čítance číst ukázky knížek z jejich knihovny.

Ale co nabízí teprve ta naše? Paní knihovnice seznámila páťáky s několika z nich např. Domov pro Marťany, Jirkův tajný klíč k vesmíru, Blbec č. 13 a další.

Vzhledem k nedávné návštěvě planetária byl i výběr knih tak trochu orientován na vesmír. Nezůstalo ale jen u něho a každý si měl možnost vybrat podle svého.

Děkujeme paní knihovnici, jak ochotně se nám věnovala!!!