Mgr. Lenka Štoudková

"Zebra se za tebe nerozhlédne"

5.11.2021 | Drahomíra Chadimová

Hned tři žákyně páté třídy uspěly ve výtvarné a literární soutěži.

Výtvarná soutěž "Zebra se za tebe nerozhlédne" proběhla na naší škole v září a zdařilé výkony našich žáků postoupili do krajského kola.

Vyhodnocená byla v naší třídě Eliška Stejskalová- 2. místo ve výtvarné sekci a

Lucie Kršková s Kristinou Chadimovou za 2. místo v literární soutěži.

Ocenění jim přijel předat kpt.Mgr. Jiří Tesař- koordinátor MDV 4. listopadu osobně do naší třídy. Toto "příjemné" setkání s Policií na půdě školy bylo zážitkem pro celou třídu. Osobně se mohl, chdo chtěl, zeptat pana kapitána na dotaz, který se týkal jeho práce pro Policii ČR.

Snad i taková setkání a soutěže přispějí k větší opatrnosti našich dětí na silnicích!!!

Všem zúčastněným i výhercům soutěže BLAHOPŘEJEME!!!