Mgr. Daniela Šílová

Ekologický den

10.5.2023 | Tomáš Varga

V pátek 28.4. proběhl ekologický den. Letošním tématem byla voda.

V pracovních týmech se žáci rozešli řešit různé úkoly. Někteří zjišťovali kudy teče Bysterský potok, další ztvárnili vodu různými výtvarnými technikami. Jedna skupina navštívila bystrskou čističku vody a jiná se zase věnovala vodě po jazykové stránce česky i anglicky. Proběhl i průzkum života a vody v Češkově rybníku.

Na závěr každá skupina představila ostatním svoji práci. Z tohoto závěrečného setkání jsou i následující fotografie.