Mgr. Petra Divoká

Lyžařský výcvik 7. ročníku

V týdnu od 24.1. do 28.1. se uskutečnil lyžařský výcvik žáků 7. ročníku. Tentokrát na nás čekal upravený svah v Hamrech. Výcviku se zúčastnilo celkem 21 žáků, kteří byli rozděleni do dvou družstev. Všichni žáci si zaslouží pochvalu za předvedené výkony a také za odvahu během prvních jízd z úplného vršku hamerské sjezdovky. I když se nám během celého týdne nevyhnula některá protiepidemická opatření, tak jsme si lyžování užili a jsme rádi za společně strávené dny.