Mgr. Daniela Šílová

Florbal dívek III. a IV. kategorie (oblastní kolo)

23.11.2022 | Jan Mužík | 6. třída, 7. třída, 8. třída

Ve středu 23. listopadu se mladší i starší žákyně naší školy zúčastnily turnaje ve florbale, který se konal ve sportovní hale ZŠ Na Lukách Polička.

Naše mladší žákyně (6.-7. ročník) se v konečném pořadí umístily na 4. místě a starší žákyně (8.-9. ročník) obsadily 3. místo. Všem dívkám děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů v dalších soutěžích.

Výsledky našich mladších žákyň (6.-7. roč.):

ZŠ Bystré - ZŠ Masarykova Polička 1:2,
ZŠ Bystré - ZŠ Na Lukách Polička 0:3,
ZŠ Bystré - Gymnázium Polička 0:4.

Výsledky našich starších žákyň (8.-9. roč.):

ZŠ Bystré - ZŠ Masarykova Polička 0:10,
ZŠ Bystré - ZŠ Na Lukách Polička 0:4.

Naši školu reprezentovali:

6. tř. - Benešová Laura, Cupalová Adéla, Halvová Anežka, Putnarová Sofie, Zvoníčková Marie,
7. tř. - Dufková Evelína, Mládková Markéta, Simajchlová Elen,
8. tř. - Ambrožová Barbora, Dostálová Šárka, Findejsová Kateřina, Hejlová Zuzana, Petrásová Martina, Zítková Renata.