Mgr. Jana Müllerová

Úspěch žáků z IX. ročníku - okresní kolo - OLYMPIÁDA Z ČESKÉHO JAZYKA

2.4.2022 | Jana Müllerová

Dne 29. března 2022 se uskutečnilo okresní kolo olympiády v českém jazyce, mezi soutěžícími byli nejlepší žáci z celého okresu. Jednalo se o žáky IX. ročníků základních škol a o studenty z víceletých gymnázií. Postup do krajského kola, které proběhne v Pardubicích, si zajistil žák IX. ročníku Základní školy Bystré, JINDŘICH DOČEKAL. V okresním kole obsadil krásné 3. místo, jeho spolužačka DOROTA JONÁŠOVÁ obsadila také velmi pěkné 10. místo. Celkem soutěžilo 38 účastníků. Blahopřejeme a v krajském kole budeme držet palce!

Jana Müllerová