Mgr. Petra Divoká

Ekologický den

6.5.2022 | Tomáš Varga

V pátek 29.4. proběhl ekologický den. V pracovních týmech se žáci rozešli řešit různé úkoly. Někteří zjišťovali, co chutná mravencům, které ptáky je možné spatřit v Bystrém, jak se liší množství organizmů v různých prostředích, jaká je funkce lesa, kolik je v lese stromů a kolik kyslíku vyprodukují. Jiní zase hledali léčivé byliny, zkoumali strom rodáků a i další zajímavé stromy.

Na závěr každá skupina představila ostatním svoji práci. Z tohoto závěrečného setkání jsou i následující fotografie.