Absolventi Měšťanské školy Bystré, Osmileté střední školy Bystré, Základní devítileté školy Bystré a Základní školy Bystré

Vážení návštěvníci našich webových stránek,

Základní škola Bystré, okres Svitavy, na této stránce „Absolventi školy“ zveřejňuje jména a příjmení absolventů, kteří školu navštěvovali.

Pokud byste se zveřejněním svého jména nesouhlasili, můžete se na školu obrátit prostřednictvím datové schránky, ID: gzimj7j, e-mailem na adrese zsbystre.rs@unet.cz, nebo poštou na adrese Základní škola Bystré, ulice Školní 24, 569 92 Bystré, za účelem uplatnění práva k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz.

 

Školní rok: 1905 – 1906, III. třída chlapecká

Bačovský Jan, Barták Adolf, Beneš František, Beneš Ludvík, Bobek Leopold, Bureš František, Bureš Jan, Bureš Václav, Dvořák Josef, Hejtmánek Robert, Hynk Josef, Jakubů Jan, Jílek Ignác, Jukl Jan, Kadlec Štěpán, Král Bedřich, Kubásek Jaroslav, Kunst František, Leinveber Bohuslav, Mareček Cyrill, Mareček František, Minář Jaroslav, Müller Karel, Němec Ignác, Novotný Jan, Paslar Josef st., Paslar Josef ml., Pustina František, Pruška Josef, Skalský Jan, Sláma František st., Sláma František ml., Stiehl Ferdinand, Šudoma Josef, Zámečník Karel

 

Školní rok: 1906 – 1907, III. třída chlapecká

Bauer Stanislav, Bureš František, Bureš Josef, Burger František, Filip Antonín, Glosr Václav, Hanyk Karel, Jílek Ignác, Jíra Ladislav, Kadlec Štěpán, Klodner Antonín, Kubásek Jaroslav, Kukla Antonín, Kunst Bedřich, Leinveber Jan, Mareček Jan, Minář František, Müller Theodor, Novotný František, Nykodým Method, Peterka Josef, Schulz Jindřich, Schwaller Josef, Šenk František, Šimek Bohuslav, Vojta František

 

Školní rok: 1907 – 1908, III. třída chlapecká

Blažek Jan, Breiter Karel, Češka Eduard, Dobřenský Josef, Doležal Antonín, Dvořák Antonín, Findejs František, Findejs Karel, Freisleben Antonín, Kopecký Josef, Kukla Jan, Lidmila Alois, Mareček Jan (Nedvězí), Mareček Jan (Hlásnice), Müller Leopold, Skřípský František, Svoboda František, Synek Jan, Straka František, Šmíd Jan, Štaffa Václav, Tesař Karel, Weissenstein Alois, Votava Josef

 

Školní rok: 1907 – 1908, IV. třída chlapecká

Bobek František, Bureš Josef, Diebl Karel, Filip Antonín, Glosr Václav, Hanuš Josef, Hanyk Karel, Jelínek Karel, Klodner Antonín, Kopecký František, Kovanda Cyrill, Kunst Bedřich, Matějů Medolf, Minář František, Mudrych Jan, Novotný František, Peterka Josef, Riegel Eugen, Schwaller Josef, Šimek Bohuslav, Štěpánek Vincenc, Ticháček Vilém, Totušek Bohuslav, Vojta František

 

Školní rok: 1908 – 1909, III. třída chlapecká

Cibulka František, Cihlář Cyrill, Elčkner Ludvík, Freisleben Bedřich, Freisleben Karel, Gregor František, Kovářík Josef, Krauman Jaroslav, Kunst Arnošt, Leinveber Arnošt, Michal Augustin, Mikula Jan, Němec Jan, Peterka Alois, Petr Josef, Pyšný Jan, Skřipský Vincenc, Sláma František, Slavíček Adolf, Synek František, Klamr Karel

 

Školní rok: 1908 – 1909, IV. třída chlapecká

Blažek Jan, Dobřenský Josef, Holub Adolf, Müller Leopold, Pospíšil Karel, Samek Vladimír, Seidl Jindřich, Synek Jan, Straka František, Tesař Karel, Weissenstein Alois, Kopecký Václav, Mlejnský Karel

 

Školní rok: 1909 – 1910, III. třída chlapecká

Bidmon František, Bobek František, Bobek Richard, Bureš Jaroslav, Drobný Julius, Dvořák František, Dvořák Vincenc, Freisleben Václav, Hořínek František, Jedlička Josef, Kincl František, Knauer Vratislav, Kopecký Emanuel, Kopecký František,Löffler Josef, Luňáček Antonín, Mareček Josef, Marek Antonín, Müller Josef, Müller Leopold, Novotný Václav, Ocásek Adolf, Pazlar Richard, Pruška Bedřich, Roun Josef, Schulz Jan, Sláma Jan, Svoboda František, Šudoma Jan

 

Školní rok: 1909 – 1910, III. třída dívčí

Cihlářová Vlastimila, Divoká Marie, Ducháčková Anežka, Findejsová Marie, Hejtmanková Marie, Leinweberová Leopoldina, Němcová Františka, Pazlarová Františka, Pazlarová Marie, Říhová Marie, Součková Františka, Šaffrová Ludmila, Šindelářová Lydie, Šmídová Marie, Šoltová Ludmila, Šudomová Jindřiška, Tušlová Vincencie, Zelená Amalie, Samková Ludvika

 

Školní rok: 1909 – 1910, IV. třída čtyřtřídní chlapecká

Bachman Josef, Cibulka František, Freisleben Karel, Kovařík Josef, Králová Marie, Krauman Jaroslav, Kunst Arnošt, Leinweber Arnošt, Mikula Jan, Němec Jan, Skřipský Vincenc, Slavíček Adolf, Zezulová Anna

 

Školní rok: 1910 – 1911, IV. třída čtyřtřídní chlapecká

Bieberle Robert, Bitner Augustin, Boček Josef, Češka Jan, Dobřenský Antonín, Dvořák Josef, Filip Josef, Glosr Stanislav, Gratias Antonín, Havránek František, Hejtmánek Leopold, Jukl Josef, Kunst Karel, Moravec Václav, Pazlar Antonín, Pazlar Karel, Peterka Adolf, Peterka Václav, Synek Ferdinand, Synek Jan, Šídla Adolf, Šimek Miroslav, Švaller Karel, Tesař Josef, Zámečník František

 

Školní rok: 1910 – 1911, jednoroční učitelský kurz

Bidmon František, Biegner Josef, Bobek František, Bobek Richard, Bureš Jaroslav, Dvořák Ladislav, Hájek Josef, Ileková Olga, Chaloupek Vincenc, Jež Jan, Kopecký Emanuel, Kukla Václav, Marek Antonín, Müller Leopold, Němcová Františka, Novotný Václav, Ocásek Adolf, Zezulová Anna, Ileková Olga

 

Školní rok: 1910 – 1911, III. třída dívčí

Beníková Zdeňka, Braunová Olga, Burešová Anna, Češková Ludmila, Češková Marie, Ditrichová Anastasie, Dvořáková Albína, Fajmonová Marie, Fricová Amálie, Hanusová Albína, Hejtmánková Františka, Holubová Anežka, Jírová Albína, Klodnerová Klementina, Kovaříková Ludmila, Křenová Aloisie, Leinveberová Anna, Moravcová Vilemína, Navrátilová Antonie, Němcová Františka, Novotná Marie, Richtrová Cecilie, Součková Božena, Soukupová Olga, Stichlová Emilie, Šudomová Albína

 

Školní rok: 1911 – 1912, III. třída trojtřídní chlapecká

Bidmon Karel, Bobek Jindřich, Cibulka Josef, Cihlář Vratislav, Divoký František, Dvořák Jan, Dvořák Josef, Elčkner Stanislav, Federsell Josef, Filip Josef, Findejs František, Freisleben Josef, Gloser Arnošt, Glosr Stanislav, Halva František, Hejtmánek Ignác st., Hejtmánek Ignác ml., Jedlička Josef, Jelínek Antonín, Knauer Bohdan, Kubín Antonín, Kukla Jan, Macků Bedřich, Marek Arnošt, Marek Julius, Mikula Julius, Němec Jan, Pachovský Jan, Paslar Antonín, Pazlar Karel, Peterka Josef, Šimek Kamil, Štaffa Jindřich, Schwoiser František, Tušla Josef, Vyskočil Rudolf, Volf Julius,

 

Školní rok: 1911 – 1912, IV. třída chlapecká

Beníková Zdeňka, Burša Ladislav, Češka Jan, Dvořák Josef, Čuhel Josef, Dudek Josef, Filip Josef, Glosr Stanislav, Hejtmánek Leopold, Holubová Anežka, Jukl Josef, Kunst Karel, Moravec Stanislav, Musil František, Paslar Antonín, Paslar Karel, Pazlar Karel, Peterka Emanuel, Peterka Jan, Petříček Severin, Pruška Jan, Součková Božena, Šimek Miroslav, Štěrba František, Šudomová Albína, Švaller Karel, Tesař Karel, Turková Růžena

 

Školní rok: 1912 – 1913, III. třída chlapecká

Bidmon Josef, Bittner Vojtěch, Cihlář Vratislav, Češka Antonín, Ducháček Alois, Elčkner Leopold, Freisleben Albín, Gloser Arnošt, Hanyk Adolf, Kopecký Rudolf, Kukla František, Ondráček Otakar, Michl Antonín, Mikula Julius, Němec Jan, Peterka Václav, Roun Jan, Sláma Josef, Svoboda Josef, Svoboda Petr, Schaffer Albín, Stanzel František, Štaffa Jan

 

Školní rok: 1912 – 1913, III. třída dívčí

Burešová Františka, Dvořáková Albína, Hanyková Marie, Hegrová Anastázie, Hejtmánková Marie, Hořovská Žofie, Jarolimková Hildegarda, Klimperová Marie, Makovská Božena, Michlová Josefa, Mládková Marie, Neudertová Josefa, Šenková Marie, Šoltová Božena, Vrbová Růžena, Zámečníková Františka

 

Školní rok: 1913 – 1914, III. třída trojtřídní chlapecká

Bartoň František, Bednář Ignác, Bednář Jan, Beník Jaroslav, Bobek Klement, Bureš Adolf, Drůbek Jan, Dvořák Karel, Fajmon Jan, Freisleben Klement, Haupt Jan, Lidmila František, Michl Jan, Moravec Jan, Novotný Vincenc, Soukup Josef, Synek František, Uherka Jaroslav, Wolf Maxmilián, Zámečník Karel

 

Školní rok: 1913 – 1914, 1. ročník trojtřídní chlapecký

Beran Rudolf, Ducháček Alois, Freisleben Albín, Hanyk Adolf, Chaloupek Vincenc, Peterka Václav, Ondráček Otakar, Řehůřek Emil, Schaffer Albin, Zítko Vincenc

 

Školní rok: 1913 – 1914, III. třída dívčí

Buršová Antonie, Drašarová Josefa, Dvořáková Lidmila, Felklová Cecilie, Gloserová Albína, Hejtmánková Marie, Jílková Vlasta, Jarolímková Hildogarda, Králová Josefa, Kubová Lidmila, Kunstová Albína, Mládková Marie st., Mládková Marie ml., Millerová Anna, Skřibská Anastasie, Šaurová Anna, Šudomová Marie, Tušlová Albína, Unčovská Františka, Vondrová Marie, Zárubová Gabriela

 

Školní rok: 1914 – 1915, III. třída chlapecká

Geryšer Jaroslav, Hanyk František st., Hanyk František ml., Hřebec Josef, Hudský Emanuel, Jedlička Eduard, Kopecký Alois, Kříž Dobroslav, Kunst Antonín, Moravec Stanislav, Němec František, Pazlar Karel, Peterka Emanuel, Peterka Jan, Petříček Severin, Pruška Jan, Schauer Richard, Schwaller Antonín, Siegl Jan, Souček Josef, Šudoma František, Šudoma Václav, Tesař Karel

 

Školní rok: 1914 – 1915, jednoroční učebný kurz chlapecký

Bittnerová Silvie, Findejs František, Gerišer Antonín, Chalupník Antonín, Jaroš Eduard, Křen Josef, Kubová Ludmila, Michl Jan, Procházka František, Zámečník Karel

 

Školní rok: 1914 – 1915, III. třída dívčí

Blažková Josefa, Bobková Albína, Češková Albína, Ditrichová Františka, Fricová Albína, Görlichová Františka, Hejtmánková Hedvika, Hořovská Marie, Jílková Marie, Kořistová Emilie, Kuklová Anastasie, Kuklová Ludmila, Leinweberová Josefa, Makovská Anna, Mato nohová Blažena, Moravcová Hedvika, Neudertová Marie, Pazlarová Františka, Šauerová Ma rie, Šmiedová Anna, Simajchlová Josefa, Soukupová Vlasta, Spáčilová Josefa, Synková Františka, Štěpánková Marie, Vlková Jarmila

 

Školní rok: 1915 – 1916, III. třída chlapecká

Divoký Vincenc, Elčkner František, Fric Josef, Fric Karel, Geryšer Josef, Geryšer Vladimír, Jarolímek Rudolf, Král Jindřich, Kunst Oldřich, Marek Jaroslav, Michl Bedřich, Matouš Josef, Paukert Karel, Pruška František, Souček Otakar, Šudoma Adolf, Volf Emil, Vrba Arnošt, Zelycz Jan

 

Školní rok: 1915 – 1916, jednoroční učebný kurz

Bittner František, Coufal Jan, Görlichová Františka, Halík Ladislav, Hudský Emanuel, Hladík František, Jedlička Eduard, Jílková Jarmila, Moravec Stanislav, Müller Bohumil, Peterka Jan, Pilař Alois, Šudoma Adolf, Šudoma František, Váňa Jaroslav, Vrba Jaroslav, Zejda František

 

Školní rok: 1915 – 1916, III. třída dívčí

Bednářová Arnošta, Ditrichová Antonie, Ditrichová Marta, Drůbková Jana, Fialová Antonie, Glosrová Josefa, Hejtmánková Anna, Jírová Blažena, Juklová Marie, Kořistová Libuše, Kovaříková Růžena, Kuklová Marie, Michlová Aloisie, Michlová Marie, Moravcová Anežka, Moravcová Julie, Němcová Marie,Peterková Marie, Petrová Jana, Schaffrová Jindřiška Schulzová Marie, Šoltová Anna, Štěpánková Marie st., Štěpánková Marie ml.

 

Školní rok: 1916 – 1917, III. třída chlapecká

Andrlík Antonín, Báča Rudolf, Bureš Adolf, Dufek Václav, Elčkner Bedřich, Felkl Jan, Fohler Jan, Frýdl Ludvík, Gloser Antonín, Janypka Václav, Kincl Gustav, Kosek Jindřich, Kysilka Vojtěch, Michl Arnošt, Michl Josef, Michl Ladislav, Moravec Jaroslav, Neudert Jan, Nevšímal Bohuslav, Palla Jan, Petříček Vilém, Řehůřek Jan, Satrapa Josef, Skalský Hynek, Souček Jaroslav, Špaček Jan, Štěpánek Michal, Tesař Alois

 

Školní rok: 1916 – 1917, jednoroční učebný kurz

Bartoň Eduard, Bumba Hubert, Blažka Alois st., Blažka Alois ml., Janků Ladislav, Kafková Věra, Kašpar Julius, Kořistová Libuše, Marek Jaroslav, Mareček Václav, Nevšímal František, Paukert Karel, Souček Otakar, Šoltová Anna Vichta Viktor, Wolf Emil

 

Školní rok: 1916 – 1917, III. třída dívčí

Cihlářová Marie, Češková Františka, Dvořáková Milada, Findejsová Marie, Hanzlová Anna, Hejtmánková Amálie, Jílková Žofie, Kopecká Kristina, Májovská Antonie, Páralová Marie, Petrová Marie, Prušková Marie, Remlová Marie,.Rounová Julie, Slámová Anna, Soukeníková Marie, Soukupová Ludmila, Štaffová Anna, Štěpánková Antonie, Šudomová Stanislava, Unčovská Josefa, Vyskočilová Valburga, Zámečníková Josefa

 

Školní rok: 1917 – 1918, III. třída chlapecká

Čipera Karel, Demel František, Elčkner Arnošt, Elčkner Bedřich, Federsel Jan, Felkl Jan, Fric Engelbert, Geryšer Josef, Gloser Josef, Gloser Vincenc, Gracias Josef, Hejtmánek Josef, Hudský Josef, Kincl Gustav, Křižanovský Jan, Luňáček Hynek, Mareček Emil, Michl Arnošt, Michl Ladislav, Peterka Jan, Peterka Josef, Peterka Václav, Řehůřek Jan, Škranc Jindřich, Tušla Jaroslav, Záběhlický Zdeněk

 

Školní rok: 1917 – 1918, jednoroční učebný kurz

Andrlík Antonín, Beníková Anna, Ducháček Stanislav, Frýdl Ludvík, Havel Miloš, Holas Jindřich, Hubáček Jaromír, Jílek Josef, Kopecká Růžena, Nevšímal Bohuslav, Neudert Jan, Souček Jaroslav, Špaček Jan, Weiss František, Záboj Ludvík

 

Školní rok: 1917 – 1918, III. třída dívčí

Babinská Cecilie, Bačovská Josefa, Brožová Eliška, Cupalová Anděla, Čiperová Josefa, Dittrichová Anna, Habalová Marie, Jedličková Anna, Kadlecová Anna, Kuklová Božena, Kunstová Pavla, Machová Žofie, Matoušová Vincencie, Michálková Milada, Müllerová Marie, Petrová Antonie, Soukeníková Anna, Soukupová Marie, Šartová Božena, Šoltová Zdenka, Štěpánková Josefa, Vavříčková Františka, Vávrová Josefa, Weissová Josefa

 

Školní rok: 1918 – 1919, III. třída chlapecká

Babinský Jindřich, Burša Bohumil, Cihlář Karel, Cillich Karel, Divoký Bedřich, Ducháček Emil, Dvořák Petr, Felkl Štěpán, Fohler Jaroslav, Habal Arnošt, Jarolimek Oskar, Jílek Jan, Jukl Josef, Just František, Kopecký Josef, Křenek Vladimír, Macků Josef, Mach Karel, Marek Albín, Nevšímal Josef, Petr František, Schvoiser Alois, Stichl Antonín, Synek Jan, Štěpánek Josef, Šváb Jan, Unčovský František, Vyskočil Oldřich, Záběhlický Vilém, Zámečník Antonín

 

Školní rok: 1918 – 1919, jednoroční učebný kurz

Babinská Cecilie, Brožová Eliška, Bukáčková Bohuslava, Elčkner Arnošt, Gloser Josef, Hamerský Jan, Heber František, Jeník Vladimír, Kafka Milan, Křižanovský Jan, Michálková Milada, Prášil Josef, Souček Jaroslav, Soukeníková Anna, Záběhlický Zdeněk, Vaverková Marie

 

Školní rok: 1918 – 1919, III. třída dívčí

Brožová Olga, Burešová Marie, Dufková Josefa, Findejsová Růžena, Hanyková Antonie, Haniková Antonie, Hrnčířová Hedvika, Kadlecová Marie, Kalvodová Marie, Klímová Aloisie, Klimprlová Žofie, Křenová Antonie, Kotrčová Růžena, Kuklová Marie, Marečková Kristina, Navrátilová Marie, Remlová Emilie, Rounová Marie st., Rounová Marie ml., Rounová Růžena, Schaffrová Marie, Svobodová Štěpánka, Stejskalová Marie, Synková Marie, Špačková Marie, Žáčková Adéla

 

Školní rok: 1919 – 1920, III. třída chlapecká

Bartoň Adolf, Dobřenský Karel, Drábek Josef, Futschik Jan, Hanyk Karel, Heger Julius, Hejtmánek Josef, Hejtmánek Karel, Jílek Josef, Kosek František, Kunst Václav, Mareček Jaroslav, Mauer Ladislav, Michl Jaroslav, Michl Josef, Sauer Josef, Soukeník Karel, Stejskal František, Tesař František, Tichý Jan, Vojta Jan, Vyskočil Karel, Zavadil František, Peterka Václav, Holas Antonín

 

Školní rok: 1919 – 1920, jednoroční učebný kurz

Babinský Jindřich, Brožová Olga, Cillich Karel, Ditrichová Josefa, Dudek František, Gartner Jan, Faltusová Růžena, Habal Arnošt, Haniková Antonie, Just František, Křenek Vladimír, Langerová Markéta, Marek Albín, Stiehl Antonín, Špačková Marie, Synek Jan, Záběhlický Vilém, Zlevor Oldřich, Zlevorová Anežka, Nečasová Anna, Koudelová Otilie, Havlová Milada

 

Školní rok: 1919 – 1920, III. třída dívčí

Bezděková Růžena, Federselová Julie, Fricová Antonie, Glosrová Antonie, Hromádková Alžběta, Hořovská Julie, Křižanovská Růžena, Kubová Jana, Moravcová Marie, Neudertová Marie, Nevšímalová Albína, Odehnalová Jaroslava, Tesařová Marie, Tušlová Kristina, Unčovská Cecilie

 

Školní rok: 1920 – 1921, III. třída dívčí

Bočková Josefa, Cillichová Marie, Ditrichová Františka, Findejsová Antonie, Hanyková Aloisie, Hanusová Anna, Hejtmánková Lidmila, Jílková Žofie, Kuklová Hedvika, Kulíšková Marie, Lidmilová Marie, Mládková Marie, Ondrová Blažena, Peterková Žofie, Prušková Anna, Rozkošná Marie, Schaffrová Marie, Suchá Eliška, Svojanovská Marie

 

Školní rok: 1920 – 1921, III. třída chlapecká

Bureš Václav, Dvořák Josef, Fohler Josef, Fric Jaroslav, Hromádka Václav, Jandl Jaroslav, Klíma Josef, Král Jan, Krušina Josef, Marek Emil, Michl Antonín, Müller Karel, Pečínka Jan, Pruška Jaroslav, Simajchl Josef, Stejskal Emil, Šidla Antonín, Vašek Vincenc, Vaverka Josef, Vávra František, Záběhlický Augustin, Krušina Jan, Kincl Josef, Gracias Stanislav

 

Školní rok: 1920 – 1921, jednoroční učebný kurz

Dobřenský Karel, Drašarová Žofie, Dvořáková Růžena, Holas Antonín, Jeník Bohumil, Kubů Jana, Michl Jaroslav, Michl Josef, Odehnalová Jaroslava, Pešina Adolf, Peterka Václav, Schauerová Anna, Straka Josef, Tušlová Kristina, Vavříková Růžena, Vyskočil Karel, Tichý Jan, Štěrba František, Gracias Stanislav, Juráčková Zdeňka

 

Školní rok: 1921 – 1922, III. třída chlapecká

Burša Bohumil, Bureš Václav, Dvořák Josef, Fialová Ludmila, Jahodová Amálie, Klíma Josef, Klodner Adolf, Koňásek Emil, Král Jan, Leinweber Jindřich, Macková Hedvika, Moravcová Marie, Ondrová Blažena, Prudil Karel, Stejskal Emil, Srstka Adolf, Schaffrová Marie, Šidla Antonín, Špinarová Amálie, Záběhlický Augustin

 

Školní rok: 1921 – 1922, jednoroční učebný kurz

Burša Bohumil, Bureš Václav, Dvořák Josef, Fialová Ludmila, Jahodová Amálie, Klíma Josef, Klodner Adolf, Koňásek Emil, Král Jan, Leinweber Jindřich, Macková Hedvika, Moravcová Marie, Ondrová Blažena, Prudil Karel, Stejskal Emil, Srstka Adolf, Schaffrová Marie, Šidla Antonín, Špinarová Amálie, Záběhlický Augustin

 

Školní rok: 1921 – 1922 (1922 – 1923 - ?), III. třída chlapecká

Beneš Jan, Bidmon Jaroslav, Břenek Emil, Břenek Stanislav, Češka Alois, Dufek Emil, Dvořák Jaroslav, Fajmon Jan, Fric Leopold, Gloser Jan, Gromes Jan, Hanyk Václav,Hromádka Karel, Jukl Leopold, Kopecký František, Krčil František, Král Jaroslav, Křižanovský Alois, Křenek Karel, Kukla Jan, Leinweber Ferdinand, Lidmila František, Lidmila Ladislav, Lukáš Ludvík, Mareček Bohuslav, Moravec Eduard, Nevšímal Josef, Němec Alois, Paikert Josef, Petříček Leopold, Říha Antonín, Stránský Josef, Štěpánek Jan, Šudoma Josef, Tobiáš Josef, Vašíř Josef, Ducháček Josef

 

Školní rok: 1922 – 1923, III. třída dívčí

Elčknerová Emilie, Felklová Anna, Hejtmánková Josefa, Kubásková Marie, Kuklová Julie, Petrová Hedvika, Schaffrová Anna, Sumová Jindřiška, Seidlová Marie, Štěpánková Anna, Brtounová Marie

 

Školní rok: 1922 – 1923, III. třída chlapecká

Babinský Karel, Báča Ladislav, Bednář Adolf, Cigl Jaroslav, Češka Oldřich, Čipera Jan, Freisleben Bedřich, Janipka František, Jílek Emil, Jirgl František, Hanik František, Haupt Rudolf, Klodner Bohuslav, Macků František, Mittasch Dominik, Moravec Karel, Němec Eduard, Nykodym František, Nykodym Jindřich, Ondra František, Roun František, Svoboda Jaroslav, Štaud Jindřich, Štěpánek Leopold, Šudoma Jan, Tušla Jan, Volf Jan, Zavadil Jindřich, Záruba Štěpán, Zítka Josef

 

Školní rok: 1922 – 1923, jednoroční učebný kurz

Bednářová Františka, Bednářová Olga, Beneš Ludvík, Ducháček Josef, Glasrová Antonie, Hájek Jaroslav, Hanyk Václav, Hromádka Karel, Chalupová Božena, Kopecká Hedvika, Krčil František, Lidmila František, Mareček Bohuslav, Nevšímal Josef, Peterka Václav, Petříček Leopold, Stránský Josef, Vašíř František

 

Školní rok: 1923 – 1924, III. třída dívčí

Břenková Marie, Brtounová Jarmila, Federsellová Marie, Hejtmánková Marie, Chalupová Marta, Klodnerová Marie, Kopecká Bedřiška, Krčilová Anna, Kuklová Anděla, Kubínová Vlasta, Lidmilová Anežka, Luňáčková Cecilie, Michlová Marie, Mitášová Marie, Moravcová Lidmila, Pečínková Marie, Remlová Růžena, Rounová Marie, Simajchlová Hedvika, Soukalová Anna, Svobodová Marie, Synková Julie, Synková Marie, Šartová Irena, Švábová Marie, Křižanovská Marie, Klímová Kristina

 

Školní rok: 1923 – 1924, III. třída chlapecká

Andrlík Josef, Bednář František, Bureš Karel, Čermák Emanuel, Češka Antonín, Doležal František, Ehrenberger Josef, Fohler Jan, Gratias Břetislav, Hornik Adolf, Jandl Ignác, Kleinbauer Felix, Král Jaroslav, Kubík Josef, Lidmila Josef, Leinweber Josef, Mareček Karel, Michl Jaroslav, Mládek Jan, Nebola František, Němec Josef, Opršál Josef, Paikert Bedřich, Procházka Miloslav, Soukal Josef, Sauer Jaroslav, Šaur Josef, Steiner Jan, Tesař Karel, Vávra, Antonín, Vyskočil Jan, Zámečník Alfred

 

Školní rok: 1923 – 1924, jednoroční učebný kurz

Báča Ladislav, Bednář Adolf, Cigl Jaroslav, Gregor Josef, Drašarová Marie, Jílek Emil, Muková Vlasta, Němec Eduard, Šudoma Jan, Neudertová Marie, Schwab Herbert, Štoud Jindřich

 

Školní rok: 1924 – 1925, III. třída občanské školy dívčí

Babinská Marie, Brtounová Marie, Federselová Leopoldina, Hanusová Blažena, Hanzlová Josefa, Hřebcová Zdeňka, Králová Marie, Müllerová Marie, Michálková Vlasta, Neudertová Milada, Prušková Marie Josefa, Prušková Marie, Richterová Vlasta, Synková Vlasta, Tichá Marie, Valentová Vlasta

 

Školní rok: 1924 – 1925, III. třída občanské školy chlapecké

Berisch František, Brtoun Antonín, Cibulka Karel, Dittrich Jan, Dittrich Stanislav, Drašar Josef, Hanus Bohuslav, Jandl Josef, Jedlička Josef, Jílek Jaroslav, Klodner František, Krahulec Josef, Král František, Kříž Bohuslav, Macků Josef, Mareček Josef, Michl Karel, Peterka Emil, Šidla Antonín, Štěpánek Ladislav, Šudoma František, Zámečník Jindřich, Zámečník Otto

 

Školní rok: 1924 – 1925, jednoroční učebný kurz měšťanské školy chlapecké

Brtounová Jarmila, Doležal František, Gracias Břetislav, Fohler Jan, Kubík Josef, Kuklová Anděla, Paikert Bedřich, Procházka Miloslav, Sýsová Libuše, Sauer Jaroslav, Šteiner Jan, Vetler Walter, Vondrová Františka, Fiala Ludvík

 

Školní rok: 1925 – 1926, III. třída měšťanské školy dívčí

Báčová Josefa, Češková Anna, Graciasová Božena, Hanusová Blažena, Hegrová Josefa, Hořovská Albína, Chalupová Jarmila, Krčilová Františka, Kuklová Anna, Lunetová Marie, Michlová Anna, Pečínková Josefa, Peterková Marie st., Peterková Marie ml., Ramzová Albína, Soukeníková Emilie, Stránská Marie, Synková Božena, Záběhlická Věra, Šmídová Emilie, Vondrová Josefa

 

Školní rok: 1925 – 1926, III. třída měšťanské školy chlapecké

Bačovský Jan, Bauer František, Beneš Josef, Brtoun Antonín, Cupal Karel, Čipera Josef, Divoký Karel, Ferlík Vilém, Freisleben Václav, Gerišer Emil, Gloser Jan, Habler Jan, Hamerský Karel, Chalupník Adolf, Janeček Slavomil, Klodner Ladislav, Král Karel, Kratochvíl Ladislav, Kubík Adolf, Mareček Jaroslav, Marek Oldřich, Pachovský František, Pruška Václav, Schubert Jindřich, Soukal František, Svoboda Václav, Synek Josef, Štěpánek Bedřich, Zunka Antonín

 

Školní rok: 1925 – 1926, jednoroční učebný kurz občanské školy chlapecké

Báča Ludvík, Bukáček Benjamin, Burša Vladimír, Benešová Kristina, Brtoun Antonín, Jedlička Josef, Jandl Josef, Linhart Karel, Macků Josefína, Michl Karel, Prudký Blahoslav, Prudký František, Peterka Emil, Staňková Emilie, Skopal Jan, Synek František, Šindler Josef, Zámečník Jindřich

 

Školní rok: 1926 – 1927, III. třída občanské školy dívčí

Báčová Bedřiška, Břečková Růžena, Buršová Oldřiška, Dittrichová Božena, Graciasová Aloisie, Hittscherová Valtruda, Jančíková Jarmila, Leflerová Marie, Michálková Ludmila, Müllerová Julie, Pazderová Marie, Procházková Marie, Prušková Marie, Bauerová Božena, Sauerová Pavlína, Schwallerová Marie, Staňková Milada, Unčovská Marie, Valentová Růžena, Votavová Bohdana,

 

Školní rok: 1926 – 1927, III. třída občanské školy chlapecké

Andrlík Josef, Baier Rudolf, Brtoun Jaroslav, Cacek Karel, Ehrenberger Ladislav, Federsel Vojtěch, Filip Antonín, Freisleben Josef, Hejtmánek Leopold, Haupt František, Hřebec František, Hudský Karel, Klodner František, Král František, Macků Arnošt, Mlynář Jan, Nevšímal Václav, Neudert Jaroslav, Novák Emil, Steiner František, Štand Ludvík, Záběhlický Otakar

 

Školní rok: 1926 – 1927, jednoroční učebný kurz občanské školy chlapecké

Abraham Josef, Baťovský Jan, Bauer František, Bednář Jaroslav, Brtoun Antonín, Gloser Jan, Horčica Bohuslav, Klodner Ladislav, Kratochvíl Ladislav, Marek Oldřich, Pachovský František, Macků Josef

 

Školní rok: 1927 – 1928, III. třída občanské školy dívčí

Báčová Marie, Drašarová Helena, Fajmonová Marie, Findejsová Vlasta, Glosrová Jindřiška, Havlová Dobromila, Hanusová Josef, Jandlová Anna, Klodnerová Marie, Leinweberová Marie, Mládková Emilie, Prušková Jana, Rozkošná Hedvika, Sýsová Eliška, Steinerová Blažena, Špringerová Marie, Štěpánková Ludmila

 

Školní rok: 1927 – 1928, III. třída občanské školy chlapecké

Bauer Josef, Bednář Jan, Bruna Eduard, Doležal František, Drašar Bohumil, Dvořák Jan, Elčkner Jaroslav, Fadrný Oldřich, Fiala Felix, Gerišer Josef, Gracias Josef, Krčina Václav, Loskot Jan, Mareček Cyril, Moravec Josef, Nykodým Josef, Pala Karel, Peterka Josef, Peterka Leopold, Petr Josef, Suma Stanislav, Šaur František, Štěpař Jaroslav, Šubrt Jaromír, Šustr František, Unčovský Bohuslav, Vašíř Josef, Vondra Josef

 

Školní rok: 1927 – 1928, jednoroční učebný kurz občanské školy chlapecké

Čuhel František, Hudský Karel, Jančík Karel, Kadlec František, Kintr Josef, Klodner František, Lidmila Josef, Mittaš Gerhard, Synek Robert, Záběhlický Otokar, Michálková Ludmila, Sedláčková Josefa

 

Školní rok: 1928 – 1929, III. třída měšťanské školy dívčí trojtřídní

Cacková Marie, Čiperová Marie, Fricová Jindřiška, Frídlová Marie, Hegrová Marie, Leinweberová Eliška, Müllerová Amalie, Nedělová Milada, Procházková Ludmila, Simajchlová Božena, Staňková Libuše

 

Školní rok: 1928 – 1929, III. třída měšťanské školy chlapecké trojtřídní

Cihlář Josef, Dittrich Josef, Dufek Ladislav, Elis Mojmír, Glosr Jindřich, Habler Jaroslav, Hlaváček Mojmír, Hudský Václav, Jílek Karel, Král Josef, Krčil František, Kučera Vladimír, Macků František, Macků Josef, Moravek František, Ondra František, Pachovský Jan, Pachovský Josef, Skřipský Josef, Soukal Jan, Šimek Bohuslav, Štand Václav

 

Školní rok: 1928 – 1929, jednoroční učebný kurz smíšený občanské školy chlapecké

Bednář Jan, Bruna Eduard, Drašarová Helena, Fadrný Oldřich, Fajmonová Marie, Gerišer Josef, Glosrová Jindřiška, Havlová Dobromila, Krčma Václav, Palla Karel, Peterka Josef, Peterka Leopold, Petr Josef, Procházková Marie, Steinerová Blažena, Štěrba Rudolf, Vašíř Josef, Vondra Josef, Gracias Josef, Šauer František, Elis Josef

 

Školní rok: 1929 – 1930, III. třída měšťanské školy dívčí

Bidmonová Marie, Doležalová Pavla, Hanusová Libuše, Neudertová Helena, Soukeníková Božena, Zavadilová Marie, Zezulová Růžena

 

Školní rok: 1929 – 1930, III. třída měšťanské školy chlapecké

Čipera Karel, Dvořák Karel, Mareček Alois, Mareček Karel, Svoboda Antonín, Tesař Josef, Tuschla Alois

 

Školní rok: 1929 – 1930, jednoroční učebný kurz smíšený měšťanské školy chlapecké

Dittrich Josef, Dufek Ladislav, Elčkner Jaroslav, Gloser Josef, Kopecký Miroslav, Motyčková Pavlína, Nedělová Milada, Pachovský Jan, Pachovský Josef, Soukal Josef, Staňková Libuše, Šimek Bohuslav, Štand Václav, Večeřa Rudolf, Fošinková Marie

 

Školní rok: 1930 – 1931, III. třída měšťanské školy dívčí trojtřídní

Dittrichová Bohuslava, Hegrová Josefa, Hnátová Milada, Leinweberová Štěpána, Náhunková Jarmila, Svobodová Ludmila

 

Školní rok: 1930 – 1931, III. třída měšťanské školy chlapecké trojtřídní

Bajer Jindřich, Filip Josef, Haberhauer Josef, Hřebec Antonín, Klodner Josef, Kukla Jiří, Roun Jaroslav, Soukal Karel, Synek František, Šauer Josef, Šustr Kliment

 

Školní rok: 1930 – 1931, jednoroční učebný kurz smíšený

Abraham František, Neudertová Helena, Soukeníková Božena, Striegl Arnošt, Štand Václav, Tesař Josef, Weissová Josefa, Plšková-Kuklová Štěpánka, Korál Jaroslav

 

Školní rok: 1931 – 1932, III. třída měšťanské školy dívčí

Bartošová Marie, Dvořáková Božena, Krejzková Libuše, Matoušková Marie, Rounová Josefa, Sasková Anděla, Tichá Božena, Unčovská Ludmila, Votavová Josefa

 

Školní rok: 1930 – 1931, III. třída měšťanské školy chlapecké

Boček František, Drašar Jaroslav, Halva Jaroslav, Kukla Štěpán, Šudoma Stanislav

 

Školní rok: 1930 – 1931, jednoroční učebný kurz při měšťanské škole chlapecké trojtřídní

Dittrichová Bohuslava, Dittrichová Božena, Gloser Ladislav, Hnátová Milada, Kukla Jiří, Leinweberová Štěpána, Nákunková Jarmila, Novák Eduard, Synek František, Škarvada Zdeněk, Šudoma Adolf, Richter Václav

 

Školní rok: 1932 – 1933, III. třída veřejné měšťanské školy dívčí

Fridrichová Marie, Gregorová Ema, Hegrová Emilie, Kunstová Božena, Moravcová Jarmila, Peterková Marie, Schwallerová Jiřina

 

Školní rok: 1932 – 1933, III. třída veřejné měšťanské školy chlapecké

Gregor Milouš, Havlíček Josef, Chalupník Josef, Jukl František, Kamínek Josef, Müller Karel, Nehoda Miroslav, Peterka Josef, Schauer Eduard, Synek František, Weis Vilibald, Zavadil Karel, Zelycz Karel

 

Školní rok: 1932 – 1933, jednoroční učebný kurz při měšťanské škole chlapecké

Beneš Rudolf, Činčera Jan, Halva Jaroslav, Kukla Štěpán, Loskotová Jaroslava, Richterová Anna, Rounová Josefa, Sasková Anděla, Votavová Josefa, Hoch František

 

Školní rok: 1933 – 1934, III. třída měšťanské školy dívčí

Kratochvílová Františka, Kuklová Pavla, Náhunková Emilie, Němcová Božena, Nováková Vlasta, Šustrová Alžběta

 

Školní rok: 1933 – 1934, III. třída měšťanské školy chlapecké

Dittrich Jan, Bednář Josef, Dittrich František, Dvořák Josef, Gratias Jan, Habler Bohuslav, Hanus Josef, Hořovský Julius, Jukl Ladislav, Klodner Josef, Král Oldřich, Marek František, Neudert Vladimír, Petr Antonín, Ptáček Josef, Pučálek František, Straka Josef, Svoboda František, Šaur Jaroslav, Štěrba Josef, Zunka Alois, Kozáček Ladislav

 

Školní rok: 1933 – 1934, jednoroční učebný kurz při měšťanské škole chlapecké

Báča Jan, Cupal Bohuslav, Hanák František, Chalupník Josef, Kopecký Miloslav, Moravcová Jarmila, Müller Karel, Novotný Jan, Synek František, Škranc Ludvík, Truhlář Karel, Záruba Václav, Weis Vilibald, Nevšímal Jan

 

Školní rok: 1934 – 1935, III. třída měšťanské školy dívčí

Dvořáková Vlasta, Gratiasová Marie, Jungrová Marie, Klímová Antonie, Kopecká Vlasta, Matějů Růžena, Bazarová Milada, Unčovská Olga

 

Školní rok: 1934 – 1935, III. třída měšťanské školy chlapecké

Ambrož Adolf, Dvořák Stanislav, Filip Jan, Gregor Stanislav, Havliš Jan, Hudský Josef, Kukla František, Kukla Fridolín, Kukla Josef, Lidmila František, Marek František, Mangold Herbert, Synek Jaroslav, Šimek Bohuslav, Šudoma František

 

Školní rok: 1934 – 1935, jednoroční učebný kurz při měšťanské škole chlapecké

Dittrich František, Dittrich Bedřich, Gratias Jan, Klodner Josef, Král Oldřich, Kozáček Ladislav, Kuklová Pavla, Němcová Božena, Nováková Vlasta, Petr Antonín, Ptáček Josef, Straka Josef, Šaur Jaroslav, Schauerová Věra, Schwábová Pavla, Zunka Alois, Bittnerová Anna, Cupal Jindřich

 

Školní rok: 1935 – 1936, III. třída měšťanské školy dívčí

Dvořáková Valburka, Federselová Aloisie, Králová Marie, Marečková Božena, Náhunková Bohunka, Novotná Vlasta

 

Školní rok: 1935 – 1936, III. třída měšťanské školy chlapecké

Bednář Karel, Boček Jaroslav, Elčkner Jiří, Elčkner Stanislav, Hanyk Karel, Heger Adolf, Hnát František, Hofman Ladislav, Jukl Soběslav, Král Jaroslav, Krčil Jaroslav, Kuda František, Macků Josef, Málek Jan, Mareček Jan, Mazourek Miroslav, Müller Jiří, Ocásek Josef, Pavlásek Miroslav, Procházka Karel, Pruška Karel, Skalník Jaroslav, Šauer Zdeněk, Šídla Ferdinand, Šutera Adolf, Tomášek Josef, Lípa Jiří

 

Školní rok: 1935 – 1936, jednoroční učebný kurz při měšťanské škole chlapecké

Ambrož Adolf, Glosrová Milada, Gratiasová Marie, Grubhofer Jindřich, Havliš Jan, Kopecká Marta, Kukla František, Kukla Fridolín, Kukla Josef, Lidmila František, Mangold Herbert, Matějů Růžena, Synek Jaroslav, Šimek Jaroslav, Šindler Ladislav, Schuster Herbert, Thon Herman, Unčovská Olga

 

Školní rok: 1936 – 1937, III. třída měšťanské školy dívčí

Dvořáková Vlasta, Gregorová Věra, Hanusová Ludmila, Janyjsková Františka, Jírová Věra, Juklová Božena, Krahulcová Marie, Kuklová Božena, Matějů Marie, Michlová Věra, Moravcová Jaromíra, Němcová Božena, Novotná Věroslava, Peterková Jaroslava, Petrová Vlasta, Svobodová Blažena, Šenková Marie, Švecová Anna, Škrancová Marie, Šudomová Marie, Zelyczová Božena

 

Školní rok: 1936 – 1937, III. třída měšťanské školy chlapecké

Andrlík František, Cacek Jaroslav, Dvořák Josef, Elčkner Ludvík, Filip Jan, Gregor Ladislav, Hanus Josef, Haupt Bohumil, Heger Stanislav, Chalupník Vladimír, Jílek František st., Jílek František ml., Jíra Josef, Karásek Oldřich, Klodner Jan, Kopecký Vladimír, Kratochvíl Antonín, Krušina Josef, Krušina Karel, Lidmila Alois, Macků Bedřich, Macků František, Marek Miroslav, Matějů Josef, Mazourek Josef, Moravec Jan, Müller Antonín, Nykodym Jaroslav, Peterka Zdeněk, Petr Jan, Pruška Karel, Schauer Edmund, Schauer Vladimír, Šmidt Jiří, Synek Miloslav, Šaur Břetislav, Tichý František, Unčovský Věroslav, Weissenstein Jaroslav

 

Školní rok: 1936 – 1937, jednoroční učebný kurz při měšťanské škole chlapecké

Heger Adolf, Král Jaroslav, Kuda František, Lípa Jiří, Málek Jan, Novotná Vlasta, Ocásek Josef, Procházková Marie, Schauer Zdeněk, Šaur Ladislav, Šidla Ferdinand, Tomášek Josef, Truhlář Jaroslav

 

Školní rok: 1937 – 1938, III. třída měšťanské školy dívčí

Cihlářová Marie, Dittrichová Marie, Doskočilová Jiřina, Elčknerová Marie, Federselová Bohuslava, Findejsová Marie, Freislebenová Zdeňka, Fridrichová Františka, Hegerová Ludmila, Hejtmánková Anna, Klodnerová Marie, Kubásková Cecilie, Králová Růžena, Leinweberová Marie, Müllerová Milada, Náhunková Marie, Novotná Marie, Nyklová Anna, Pospíšilová Marie, Procházková Zdeňka, Stiehlová Bedřiška, Španihelová Vlasta, Valerová Helena, Vávrová Marie, Zámečníková Marie

 

Školní rok: 1937 – 1938, III. třída měšťanské školy chlapecké

Báča Václav, Bureš Josef, Demel Miroslav, Dvořák Jaroslav, Dvořák Jiří st., Dvořák Jiří ml., Dvořák Václav, Fric Josef, Gracias Stanislav, Hanus Karel, Haupt Karel, Hejtmánek František, Hnát František, Jílek Josef st., Jílek Josef ml., Junger Antonín, Lidmila Bohumír, Macků Václav, Mach Jaroslav, Mareček Antonín, Mareček Josef, Mareček Václav, Navrátil Adolf, Pruška Karel, Staněk Štěpán, Suchánek Stanislav, Šidla Vladimír, Štěpánek František, Šutera Josef, Tocháček Antonín, Weis Josef

 

Školní rok: 1937 – 1938, jednoroční učebný kurz při měšťanské škole chlapecké

Cacek Jaroslav, Dvořáková Vlasta, Filip Jan, Gregorová Věra, Hanusová Ludmila, Jílek František st., Jílek František ml., Jírová Věra, Juklová Božena, Killer Alfred, Killer Karel, Kratochvíl Antonín, Kuklová Božena, Lidmila Alois, Macků Bedřich, Macků František, Marek Miroslav, Matějů Josef, Matějů Marie, Mazourek Josef, Michlová Věra, Moravec Jan, Müller Antonín, Němcová Božena, Novotná Věroslava, Nykodym Jaroslav, Peterka Zdeněk, Peterková Jaroslava, Pruška Karel, Schauer Vladimír, Skalník Jaroslav, Svobodová Blažena, Synek Miloslav, Šaur Břetislav, Šenková Marie, Tichý František, Unčovský Věroslav, Weissenstein Jaroslav, Pelz František, Schaffer Walter, Ocásek Josef, Schauer Ladislav

 

Školní rok: 1938 – 1939, III. třída měšťanské školy dívčí

Bednářová Blažena, Benešová Marta, Blažková Božena, Burešová Vlasta, Dittrichová Marie, Dvořáková Emilie, Gregorová Jarmila, Hanusová Marie, Hegrová Blažena, Jílková Marie, Juklová Jarmila, Kopecká Věra, Krahulcová Božena, Králová Božena, Králová Jindřiška, Marečková Marie st., Marečková Marie ml., Moravcová Jindřiška, Navrátilová Věra, Novotná Věra, Pachovská Marie, Schauerová Helena, Skalníková Věra, Suchánková Vlasta, Škrancová Zdenka, Španihelová, Štěrbová Ludmila, Šudomová Milada, Weissensteinová Anna, Freislebenová Jitka, Matušková Slávka

 

Školní rok: 1938 – 1939, III. třída měšťanské školy chlapecké

Ambrož Vladislav, Dittrich Jiří, Dvořák Jan, Filip Josef, Hanus Jan, Heger Jiří, Hřebec Josef, Jedlička Jaroslav, Jílek Jaroslav, Král Jindřich, Krčil Josef, Kukla Vítězslav, Mach Josef, Mareček Jaroslav, Matějů Bohumil, Němec Jiří, Pavlásek Jiří, Petr Josef, Pruška Jaroslav, Rizner Antonín, Roun Jiří, Skalský Josef, Šudoma Jaroslav, Uherka Emil, Vilím Jaroslav, Schwaller Karel

 

Školní rok: 1938 – 1939, jednoroční učebný kurz

Demel Miroslav, Dvořák Jaroslav, Dvořák Jiří, Dvořák Václav, Freislebenová Zdeňka, Fric Josef, Haupt Karel, Hejtmánek František, Hnát František, Jílek František, Jílek Josef, Klodnerová Marie, Macků Václav, Mach Jaroslav, Mareček Václav, Pruška Karel, Staněk Štěpán, Suchánek Stanislav, Šidla Vladimír, Šutera Josef, Procházková Zdenka, Jílek František ml. Ščudla František

 

Školní rok: 1939 – 1940, III. třída trojtřídní měšťanské školy dívčí

Bajerová Božena, Bednářová Jaroslava, Dvořáková Libuše, Leinveberová Marie, Leinweberová Růžena, Leksová Bohumila, Marková Emilie, Müllerová Ludmila, Mytášová Marie, Rounová Josefa, Uherková Josefa, Müllerová Vlasta

 

Školní rok: 1939 – 1940, III. třída měšťanské školy chlapecké

Bednář Bohuslav, Bureš Josef, Dvořák František, Gratias František, Hnát Karel, Chalupník Josef, Lefler Václav, Leinweber Karel, Lidmila Jan, Luňáček Jan, Müller Miroslav, Němec Otakar, Novotný František, Novotný Josef, Ondra Josef, Pruška Josef, Siegl Jan, Svojanovský Robert, Suchánek Milad, Tomášek Karel

 

Školní rok: 1939 – 1940, jednoroční učebný kurz při měšťanské škole chlapecké

Benešová Marta, Burešová Vlasta, Dittrich Jiří, Hřebec Josef, Matějů Bohumil, Matušková Slávka, Němec Jiří, Novotná Věra, Pachovská Marie, Schwaller Karel, Skalníková Věra, Skalský Josef, Weissensteinová Anna, Filip Antonín, Král Jindřich, Matějů Josef

 

Školní rok: 1940 – 1941, III. třída měšťanské školy chlapecké

Blažek Jan, Bureš Jiří, Češka Jan, Dvořák Stanislav, Gerišer Artur, Hegr Jaromír, Jílek Alois, Jílek Jaroslav, Krčil Bohumil, Krčil Josef, Lidmila Karel, Matějů Jaroslav, Mitáš Miloslav, Müller Karel, Ondra Josef, Pavlík Bohuslav, Petr Miloslav, Pruška Jaromír, Svoboda Vladimír, Šenk František, Štaffa Jan, Švec Ladislav, Tušla Miloslav, Zámečník Jiří

 

Školní rok: 1940 – 1941, jednoroční učebný kurz při měšťanské škole chlapecké

Bednář Bohuslav, Hnát Karel, Gratias František, Lidmila Jan, Novotný Josef, Pruška Jan, Svojanovský Robert, Leinweberová Růžena, Leksová Bohumila, Marková Emilie

 

Školní rok: 1941 – 1942, III. třída hlavní školy chlapecké

Barták Rudolf, Bidmon Jaroslav, Bidmon Ludvík, Čípa Jan, Dittrich Ladislav, Dočekal Ladislav, Doležal František, Dvořák Miroslav, Ehrenberger Rudolf, Fric Jaroslav, Gratias Karel, Heger Jiří, Hejl Jindřich, Jílek Miloslav, Kukla Jan, Kukla Jindřich, Macků Zdeněk, Mareček Josef, Moravec František, Peterka Adolf, Sauer Karel, Schauer Rudolf, Schuster Leopold, Škranc Ladislav, Šudoma Jan, Unčovský Oldřich, Weis Jaroslav, Mlejnek Jaroslav

 

Školní rok: 1941 – 1942, III. třída hlavní školy dívčí

Bernovská Helena, Češková Marie, Čípová Růžena, Demelová Marie, Divoká Božena, Fajmonová Marie, Filipová Emilie, Freislebenová Libuše, Fricová Božena, Hejtmánková Jaroslava, Hegerová Jiřina, Herníková Milada, Jungrová Libuše, Králová Marie, Kučerová Jarmila, Marečková Albína, Moravcová Anna, Müllerová Věra, Mytášová Věra, Slámová Jarmila, Švecová Věra

 

Školní rok: 1941 – 1942, III. třída hlavní školy chlapecké a dívčí

Bednářová Marie, Dittrichová Marta, Gloserová Stanislava, Hejtmánková Marie, Krejčová Božena, Náhunková Julie, Petrová Marie, Prušková Marie, Schafferová Marie, Cihlář Karel, Čípa František, Ehrenberger Josef, Elčkner Věroslav, Felkl Jiří, Findejs Josef, Freisleben Antonín, Haberhauer Karel, Hanyk František, Hanyk Karel, Hegr Emil, Hegr Josef, Hofman Karel, Jedlička Jan, Jílek Vladimír, Kopecký Jiří, Leinveber Ladislav, Mach Josef, Matějů Vlastislav, Müller Bohuslav, Nykl František, Pospíšil Josef, Pruška Jaroslav, Roun Josef, Svojanovský Vladimír, Švihel Ladislav, Valach Josef, Vrba Miloslav, Weis Jan

 

Školní rok: 1941 – 1942, jednoroční učebný kurz při újezdní hlavní škole

Dvořáková Alena, Gerišer Artur, Jílek Alois, Krčil Josef, Marková Julie, Matějů Jaroslav, Müller Karel, Pospíšilová Stanislava, Slámová Věra, Šenk František, Štěpánková Božena, Švec Ladislav, Tesařová Blažena

 

Školní rok: 1942 – 1943, III. třída újezdní hlavní školy s českým jazykem vyučovacím

Bednář Josef, Dittrich Josef, Fric Zdeněk, Gerišer Otta, Gregor Josef, Hanyk Antonín, Hegr Bohuslav, Hejl Jindřich, Herník František, Hřebec Vlastimil, Jandl Miroslav, Janypka Josef, Jedlička Oldřich, Kubásek Karel, Leksa Josef, Moravec František, Müller Jan, Mytáš Zdeněk, Navrátil Jaroslav, Nykl Emil, Peterka Václav, Roun Jaroslav, Roun František, Schultz Josef, Schön Josef, Vrzal Leopold, Cihlářová Teresie, Divoká Jiřina, Doležalová Marie, Findejsová Květa, Fricová Věra, Hauptová Marie, Justová Marie, Marková Radmila, Mládková Justina, Náhunková Eva, Pazlarová Bohdana, Petrová Věra, Synková Bohdana, Synková Marie, Štaffová Libuše, Štaudová Jarmila, Štěpánková Marie, Tušlová Drahomíra, Vrbová Věra, Wegschmiedová Ludmila, Unčovský Zbyněk

 

Školní rok: 1942 – 1943, IV. třída hlavní školy s českým jazykem vyučovacím

Barták Rudolf, Bidmon Jaroslav, Bidmon Ludvík, Čípa Jan, Dittrich Ladislav, Dočekal Ladislav, Dvořák Miroslav, Ehrenberger Rudolf, Fric Jaroslav, Gratias Karel, Heger Jiří, Jílek Miloslav, Kukla Jan, Kukla Jindřich, Macků Zdeněk, Mareček Josef, Peterka Adolf, Sauer Karel, Schauer Rudolf, Škranc Ladislav, Šudoma Jan, Unčovský Oldřich, Weis Jaroslav, Bernovská Helena, Češková Marie, Čípová Růžena, Demelová Marie, Divoká Božena, Fajmonová Marie, Filipová Emilie, Freislebenová Libuše, Hegerová Jiřina, Hejtmánková Jaroslava, Herníková Milada, Jungrová Libuše, Králová Marie, Kučerová Jarmila, Marečková Albína, Moravcová Anna, Müllerová Věra, Mytášová Věra, Slámová Jarmila, Švecová Věra

 

Školní rok: 1942 – 1943, IV. A třída újezdní hlavní školy chlapecké s českým jazykem vyučovacím

Bednářová Marie, Čípa František, Ehrenberger Josef, Elčkner Věroslav, Felkl Jiří, Findejs Josef, Freisleben Antonín, Gloserová Stanislava, Haberhauer Karel, Hanyk František, Hanyk Karel, Hegr Josef, Jedlička Jan, Jílek Vladimír, Kopecký Jiří, Krejčová Božena, Leinveber Ladislav, Svojanovský Vladimír, Švihel Ladislav, Valach Josef, Weis Jan, Jílek Alois

 

Školní rok: 1943 – 1944, III. třída

Bednář Jan, Bureš Jaroslav, Freisleben Jaroslav, Gregor František, Just Otakar, Klodner Ladislav, Král Josef, Leinweber František, Müller Miloslav, Ondra Miroslav, Skalský Karel, Vilém Miroslav, Štěpánek Miroslav, Tichý Josef, Zelycz Klement, Bačovská Vlasta, Burešová Anna, Dittrichová Pavla, Dvořáková Jaroslava, Fousková Anna, Hejlová Jindřiška, Hořínková Marie, Jílková Jiřina, Kremličková Věra, Ladrová Jarmila, Leinweberová Ludmila, Moravcová Květa, Peringerová Milada, Peterková Karla, Pospíšilová Pavla, Svobodová Marie, Ščudlová Anežka, Synková Blažena, Tesařová Marie, Dvořák Josef, Vaněk Aleš

 

Školní rok: 1943 – 1944, IV. A třída hlavní školy

Dittrich Josef, Fric Zdeněk, Gerišer Otta, Gregor Josef, Hanyk Antonín, Heger Bohuslav, Hejl Jindřich, Herník František, Hřebec Vlastimil, Jandl Miroslav, Janypka Josef, Jedlička Oldřich, Leksa Josef, Luňáček Miroslav, Michl Miloslav, Müller Jan, Mytáš Zdeněk, Navrátil Jaroslav, Nykl Emil, Peterka Václav, Roun František, Roun Jaroslav, Schön Josef, Schulz Josef, Unčovský Zbyněk, Vrzal Leopold, Bernovská Marie, Cihlářová Teresie, Findejsová Květa, Fricová Věra, Hauptová Marie, Justová Marie, Marková Radmila, Mládková Justina, Náhunková Eva, Pazlarová Bohdana, Petrová Věra, Synková Bohdana, Synková Marie, Štaudová Jarmila, Štěpánková Marie, Tušlová Drahomír, Vrbová Věra, Wegschmiedová Ludmila, Podhrázská Helena

 

Školní rok: 1943 – 1944, IV. B třída hlavní školy

Čípa Jan, Dittrich Ladislav, Dočekal Ladislav, Dvořák Miroslav, Heger Jiří, Kukla Jan, Mareček Josef, Peterka Adolf, Sauer Karel, Škranc Ladislav, Šudoma Jan, Unčovský Oldřich, Čípová Růžena, Divoká Božena, Freislebenová Libuše, Hegerová Jiřina, Herníková Milada, Marečková Albína, Králová Marie, Slámová Jarmila, Švecová Věra, Jílek Miloslav

 

Školní rok: 1945 – 1946, III. třída dívčí měšťanské školy

Bednářová Jitka, Bidmonová Helena, Břenková Hedvika, Čípová Marie, Dvořáková Marie, Dufková Naděžda, Hanusová Marie, Hanusová Vladimíra, Hoffmanová Zdenka, Jílková Jarmila, Králová Božena, Kubásková Jiřina, Machová Božena, Machová Jarmila, Macků Ludmila, Marečková Marie, Neudertová Marie, Novotná Marie, Peringerová Věra, Peterková Helena, Pospíšilová Marie, Rounová Marie, Synková Libuše, Štěpánková Božena, Tesařová Štěpánka, Vondrová Jaroslava

 

Školní rok: 1945 – 1946, IV. třída dívčí měšťanské školy

Báčová Vlasta, Čípová Jiřina, Dittrichová Anna st., Dittrichová Anna ml., Dittrichová Božena, Dittrichová Jožka, Freislebenová Věra, Glosrová Marie, Hanusová Jiřina, Hegerová Bohuslava, Hořovská Marie, Klimprlová Marta, Kudová Milada, Kuklová Marie, Navrátilová Miroslava, Peterková Libuše, Prušková Božena, Prušková Zdeňka, Sieglová Ludmila, Slámová Ludmila, Srpová Zdenka, Štěpánková Olga, Podhrázská Květa

 

Školní rok: 1945 – 1946, III. třída měšťanské školy chlapecké

Demel Zbyněk, Divoký František, Doležal Oldřich Ehrenberger Pavel, Fajmon Jan, Filip Josef, Hanus Jaroslav, Havlík František, Horníček Josef, Just Alois, Kleinbauer František, Král Karel st., Král Karel ml., Kulíšek Otakar, Moravec Jan, Müller Vlastislav, Novotný Jaroslav, Roun Jindřich, Štaffa Jan, Švec Miroslav, Uherka Zdeněk, Unčovský Ivo, Valach Jaroslav, Bidmon Antonín, Král Bohumil

 

Školní rok: 1945 – 1946, IV. třída měšťanské školy chlapecké

Bureš Vlastimil, Cibulka František, Cihlář Adolf, Cihlář Jiří, Drábek Oldřich, Dvořák Jan, Ehrenberger Jindřich, Ehrenberger Zdeněk, Federsel Bohumil, Fric Karel, Heger Vladimír, Klíma Zdeněk, Kučera František, Makovský Jindřich, Mitáš Karel, Mládek Josef, Müller Vladimír, Novotný Bohumil, Ondra Stanislav, Pruška Jaroslav, Randa Josef, Roun Oldřich, Stejskal Otakar, Suma Josef, Šudoma Jiří, Filip Václav

 

Školní rok: 1945 – 1946, jednoroční učební kurz měšťanské školy chlapecké

Bureš Jaroslav, Bernovský Zdeněk, Češka Josef, Dufek Jan, Demel Zdeněk, Dvořák Josef, Filip Štěpán, Gregor František, Heč Jaroslav, Hejtmánek Bohumil, Hejtmánek Karel, Horníček Vlastimil, Jukl Pavel, Klodner Ladislav, Leinvebr František, Ondra Miroslav, Skalský Karel, Skalník Miroslav, Sláma František, Štěpánek Miroslav, Zelycz Klement, Břenková Marta, Findejsová Květoslava, Dittrichová Pavla, Dvořáková Jaroslava, Justová Alice, Moravcová Květoslava, Peterková Karla, Pospíšilová Pavla, Rounová Marie, Synková Blažena, Švihlová Ludmila, Tesařová Marie, Vondrová Jiřina

 

Školní rok: 1946 – 1947, III. třída měšťanské školy dívčí

Burešová Marie, Čípová Marie, Dufková Květoslava, Ehrenbergerová Libuše, Filipová Marta, Freislebenová Vlasta, Hořovská Květa, Jílková Irena, Kučerová Marie, Leinvebrová Marie, Lidmilová Stanislava, Lukášová Marie, Luňáčková Marie, Michlová Zdeňka, Neudertová Ludmila, Obuchová Božena, Ocásková Drahomíra, Pamánková Bohuslava, Peterková Marie st., Peterková Marie ml., Škrancová Vlasta, Šudomová Marie, Švecová Marie, Švecová Marta, Vilémová Věra, Vondrová Božena, Zámečníková Marie, Dostálová Růžena

 

Školní rok: 1946 – 1947, IV. třída měšťanské školy dívčí

Bednářová Jitka, Bidmonová Helena, Břenková Hedvika, Čípová Marie, Dvořáková Marie, Dufková Naděžda, Hanusová Marie, Hanusová Vladimíra, Hoffmanová Zdeňka, Jílková Jarmila, Králová Božena, Kubásková Jiřina, Machová Božena, Macková Jarmila, Macků Ludmila, Marečková Marie, Neudertová Marie, Novotná Marie, Peringerová Věra, Peterková Helena, Pospíšilová Marie, Rounová Marie, Synková Libuše, Štěpánková Božena, Tesařová Štěpánka, Vondrová Jaroslava, Fajmonová Marie, Schestáková Marie

 

Školní rok: 1946 – 1947, III. třída měšťanské školy chlapecké

Bělohlávek Zdeněk, Bieberle Oldřich, Bidmon Josef, Doležal Václav, Dvořák Josef, Gloser Lubomír, Hejtmánek Jaroslav, Hřebec Milan, Jaška Jaroslav, Klimprle Josef, Král Miroslav, Král Zdeněk, Kubík Josef, Macků Josef, Novotný Josef, Novotný Josef st., Novotný Josef ml., Peterka Jaroslav, Podařil Jiří, Schauer Jiří, Unčovský Jiří, Sauer Ladislav, Bidmon Jan

 

Školní rok: 1946 – 1947, IV. třída měšťanské školy chlapecké

Bidmon Antonín, Demel Zbyněk, Divoký František, Doležel Oldřich, Ehrenberger Pavel, Fajmon Jan, Filip Josef, Hanus Jaroslav, Havlík František, Just Alois, Kleinbauer František, Král Bohumil, Král Karel st., Král Karel ml., Kulíšek Otakar, Moravec Jan, Müller Vlastislav, Novotný Jaroslav, Roun Jindřich, Štaffa Jan, Švec Miroslav, Uherka Zdeněk, Unčovský Ivo, Valach Jaroslav

 

Školní rok: 1946 – 1947, jednoroční učební kurz

Cibulka František, Cihlář Adolf, Cihlář Jiří, Drábek Oldřich, Dvořák Jan, Ehrenberger Jinřich, Ehrenberger Zdeněk, Federsel Bohumil, Heger Vladimír, Kučera František, Mitáš Karel, Mládek Josef, Ondra Stanislav, Pruška Jaroslav, Randa Josef, Suma Josef, Šudoma Jiří, Báčová Vlasta, Čípová Jiřina, Dittrichová Anna, Freislebenová Věra, Hanusová Jiřina, Hegerová Bohuslava, Hořovská Marie, Kudová Milada, Prušková Božena, Prušková Zdeňka, Sieglová Ludmila, Štěpánková Olga

 

Školní rok: 1947 – 1948, IV. třída měšťanské školy dívčí

Burešová Marie, Čípová Marie, Dufková Květoslava, Ehrebergerová Libuše, Filipová Marta, Freislebenová Vlasta, Hořovská Květa, Jílková Irena, Kučerová Marie, Leinweberová Marie, Lidmilová Stanislava, Lukášová Marie, Luňáčková Marie, Michlová Zdeňka, Neudertová Ludmila, Obuchová Božena, Ocásková Drahomíra, Peterková Marie, Škrancová Vlasta, Šudomová Marie, Švecová Marie, Vondrová Božena, Zámečníková Marie

 

Školní rok: 1947 – 1948, IV. třída měšťanské školy chlapecké

Bělohlávek Zdeněk, Bieberle Oldřich, Bidmon Jan, Bidmon Josef, Doležel Václav, Gloser Luboš, Hejtmánek Jaroslav, Hřebec Milan, Jaška Jaroslav, Král Miroslav, Král Zdeněk, Kubík Josef, Novotný Josef, Peterka Jaroslav, Podařil Jiří, Rensa Josef, Sauer Ladislav, Schauer Jiří, Unčovský Jiří

 

Školní rok: 1947 – 1948, jednoroční učební kurz měšťanské školy chlapecké

Demel Zbyněk, Divoký František, Ehrenberger Pavel, Hanus Jaroslav, Just Alois, Král Karel ml., Kulíšek Otakar, Novotný Jaroslav, Štaffa Jan, Uherka Zdeněk, Unčovský Ivo, Bidmonová Helena, Břenková Hedvika, Čípová Marie, Dufková Naděžda, Hanusová Vladimíra, Machová Božena, Macků Ludmila, Marečková Marie, Neudertová Marie, Peringerová Věra, Peterková Helena, Schestáková Marie, Synková Libuše, Tesařová Štěpánka, Vondrová Jaroslava, Král Karel st., Novotná Marie

 

Školní rok: 1948 – 1949, III. třída měšťanské školy střední

Bureš Miloslav, Demel Jaroslav, Dittrich Karel, Dittrich Zdeněk, Dvořák Alois, Fric Jiří, Gloser Miroslav, Hejtmánek Josef, Horníček František, Král Odon, Novotný Jan, Nykodým Miloš, Pruška Lubomír, Pruška Milan, Stejskal František, Šudoma Josef, Tesař Břetislav, Bartoňová Marta, Burešová Libuše, Cibulková Marie, Coubalová Jaroslava, Dvořáková Marie, Hanusová Anna, Hanusová Libuše, Hanusová Marie, Jírová Vlasta, Kleinbauerová Marie, Kotoučková Zdeňka, Kubíková Marie, Moravcová Marie, Odnrová Jarmila, Pelová Marie, Peterková Eliška, Peterková Květoslava, Pospíšilová Jana, Premauerová Vilma, Prušková Marie, Růžičková Jiřina, Tesařová Marie

 

Školní rok: 1948 – 1949, jednoroční učební kurz školy střední

Bělohlávek-Zeman Zdeněk, Biberle Oldřich, Bidmon Josef, Doležel Václav, Gloser Luboš, Hejtmánek Jaroslav, Hřebec Milan, Jaška Jaroslav, Král Miroslav, Novotný Josef, Peterka Jaroslav, Podařil Jiří, Sauer Ladislav, Schauer Jiří, Unčovský Jiří, Burešová Marie, Čípová Marie, Dufková Květoslava, Ehrenbergerová Libuše, Hořovská Květa, Jílková Irena, Leinveberová Marie, Lidmilová Stanislava, Lukášová Marie, Luňáčková Marie, Michlová Zdeňka, Neudertová Ludmila, Obuchová Božena, Ocásková Drahomíra, Peterková Marie, Škrancová Vlasta, Šudomová Marie, Švecová Marie, Zámečníková Marie

 

Školní rok: 1949 – 1950, III. třída

Čípa Jindřich, Fric Oldřich, Gloser Ivo, Gregor Jaroslav, Klodner Stanislav, Horníček Stanislav, Král Jaroslav, Král Ladislav, Král Oldřich, Kučera Josef, Macků Josef, Martínek Zbyšek, Petr Jiří, Synek Josef, Valach Josef, Unčovský Štěpán, Vraspír Ladislav, Báčová Marie, Blínová Dáša, Češková Jiřina, Demelová Vlasta, Federselová Eva, Foblerová Eva, Gregorová Jiřina, Jírová Marie, Kozáčková Marie, Mládková Marie, Moravcová Milena, Neudertová Jana, Rounová Libuše, Svobodová Blanka, Schauerová Věra, Šotolová Marie, Štěpánková Zdeňka, Uherková Eva, Votrubová Miroslava, Zámečníková Karla

 

Školní rok: 1949 – 1950, IV. třída střední školy (II. stupně)

Bureš Miloslav, Demel Jaroslav, Dittrich Karel, Dittrich Zdeněk, Dvořák Alois, Gloser Miloslav, Hejtmánek Josef, Horníček František, Král Odon, Novotný Jan, Nykodým Miloš, Pruška Milan, Stejskal František, Tesař Břetislav, Bartoňová Marta, Burešová Libuše, Cibulková Marie, Coubalová Jaroslava, Dvořáková Marie, Hanusová Anna, Hanusová Libuše, Hanusová Marie, Jírová Vlasta, Kleinbauerová Marie, Kotoučková Zdeňka, Kubíková Marie, Moravcová Marie, Pelová Marie, Peterková Eliška, Peterková Květoslava, Pospíšilová Jana, Premauerová Vilma, Prušková Marie, Růžičková Jiřina, Tesařová Marie, Hejtmánek Jaroslav, Čechová Vlasta

 

Školní rok: 1950 – 1951, III. A třída střední školy

Bartoň Josef, Bednář Josef, Cihlář Ota, Dittrich František, Fajmon Jaroslav, Fohler Jan, Freisleben Jiří, Gloser Bedřich, Krška Josef, Kubásek Miloslav, Kučera Karel, Leinveber Jan, Moravec Josef, Nykodým František, Pela Josef, Premauer Karel, Pučálek Oldřich, Skalský Břetislav, Svoboda Jaroslav, Šenkýř Milan, Tesař Karel, Zámečník Karel, Jílek Jiří, Dvořák Zdeněk

 

Školní rok: 1950 – 1951, III. B třída střední školy

Beránková Jarmila, Bidmonová Marie, Dvořáková Marie, Ehrenbergerová Eva, Havlíková Věra, Justová Zdeňka, Klimovičová Helena, Klimovičová Olga, Králová Božena, Králová Ludmila, Kubíková Marie, Kubíková Vlasta, Leinveberová Františka, Librová Libuše, Marečková Libuše, Marková Růžena, Marková Věra, Němcová Marie, Novotná Alena, Novotná Jitka, Pražáková Eva, Richtrová Květa, Rounová Ludmila, Sauerová Božena, Simajchlová Růžena, Synková Božena, Šubrtová Marie, Švecová Alena, Švecová Milada, Tobiášová Ludmila, Zámečníková Valtruda, Popelková Marie

 

Školní rok: 1950 – 1951, IV. třída střední školy (II. stupeň)

Čípa Jindřich, Fric Oldřich, Gloser Ivo, Gregor Jaroslav, Klodner Stanislav, Král Jaroslav, Král Ladislav, Král Oldřich, Kučera Josef, Macků Josef, Martínek Zbyšek, Petr Jiří, Synek Josef, Valach Josef, Báčová Marie, Češková Jiřina, Demelová Vlasta, Federselová Eva, Fohlerová Eva, Gregorová Jiřina, Jírová Marie, Kozáčková Marie, Mládková Marie, Moravcová Milena, Neudertová Jana, Rounová Libuše, Svobodová Blanka, Schauerová Věra, Šotolová Marie, Štěpánková Zdeňka, Uherková Eva, Votrubová Miroslava, Zámečníková Karla, Dittrich Karel

 

Školní rok: 1951 – 1952, III. třída střední školy

Čípa Jiří, Doležel Jaroslav, Dufek Jindřich, Dvořák Jiří, Dvořák Josef, Dvořák Zdeněk st., Dvořák Zdeněk ml., Hanus Jiří, Havlík Vlastimil, Kleinbauer Felix, Lefler Vilém, Mach Václav, Mareček František, Matouš Dušan, Novotný Jan, Novotný Jaroslav, Novotný Karel, Nykodým Emil, Ondra František, Pela Josef, Peringer Josef, Pospíšil Miroslav, Švec Jaroslav, Tichý Jiří, Burešová Marie, Čiperová Věra, Dědková Květa, Dočekalová Kristina, Dvořáková Marie, Ehrebergerová Libuše, Fricová Věra, Gratiasová Anna, Hejtmánková Milena, Jílková Emilie, Košťálová Božena, Kotoučková Marie, Králová Libuše, Kršková Ludmila, Luňáčková Růžena, Müllerová Marie, Pachovská Helena, Petrová Marie, Rounová Anna, Škorpíková Marie, Tobiášová Milena

 

Školní rok: 1951 – 1952, IV. třída střední školy

Bartoň Josef, Bednář Josef, Cihlář Ota, Dittrich František, Fajmon Jaroslav, Fohler Jan, Freisleben Jiří, Gloser Bedřich, Jílek Jiří, Krška Josef, Kubásek Miroslav, Leinveber Jan, Nykodým František, Premauer Karel, Pučálek Oldřich, Skalský Břetislav, Svoboda Jaroslav, Šenkýř Milan, Tesař Karel, Zámečník Karel, Dvořáková Marie, Ehrenbergerová Eva, Havlíková Věra, Justová Zdeňka, Klimovičová Helena, Klimovičová Olga, Kubíková Marie, Kubíková Vlasta, Leinveberová Františka, Marková Růžena, Marková Věra, Němcová Marie, Novotná Alena, Novotná Jitka, Pražáková Eva, Richterová Květa, Rounová Ludmila, Sauerová Božena, Simajchlová Růžena, Synková Božena, Šubrtová Marie, Švecová Milada, Tobiášová Ludmila, Zámečníková Valtruda

 

Školní rok: 1952 – 1953, III. A třída střední školy

Břenek Emil, Dvořák Karel, Hanus František, Horníček Josef, Leinveber Jindřich, Matouš Jaroslav, Neudert Jan, Pospíšil František, Pospíšil Otakar, Suchý Stanislav, Uherka Jan, Vajs Jan, Bednářová Ludmila, Bidmonová Květoslava, Brtounová Věra, Čiperová Božena, Divoká Jaroslava, Dočekalová Ludmila, Dvořáková Vlasta, Fricová Marie, Jílková Eliška, Jílková Vlasta, Konvalinová Libuše, Kotoučková Stanislava, Loskotová Marie, Marečková Ludmila, Novotná Marie st., Novotná Marie ml., Novotná Věra, Nykodýmová Olga, D(V)ašíčková La dislava, Vaverková Miroslava

 

Školní rok: 1952 – 1953, III. B třída střední školy

Biberle Rudolf, Demel Miloš, Ehrenberger Ladislav, Klíma Josef, Kosek Jindřich, Peringer Karel, Peterka Josef, Pruška Jan, Šudoma Jan, Švec Jaroslav, Vondra Josef, Bidmonová Irma, Dvořáková Věra, Fajmonová Ludmila Hanusová Ludmila, Hegrová Věra, Jílková Vlasta, Kašparová Květoslava, Kotoučková Stanislava, Králová Marie, Leflerová Marie, Lidmilová Marie, Marková Božena, Michlová Marie, Moravcová Eva, Müllerová Marie, Prášilová Eva, Simajchlová Irena, Šenková Eva, Tesařová Zdenka, Hejtmánková Milena, Langr Bedřich

 

Školní rok: 1952 – 1953, IV. třída střední školy

Čípa Jiří, Dittrich František, Doležal Jaroslav, Dufek Jindřich, Dvořák Josef, Dvořák Zdeněk, Hanus Jiří, Havlík Vlastimil, Kleinbauer Felix, Mach Václav, Mareček František, Matouš Dušan, Novotný Jan, Novotný Jaroslav, Novotný Karel, Nykodým Emil, Ondra František, Peringer Josef, Pospíšil Miroslav, Tichý Jiří, Burešová Marie, Čiperová Věra, Dědková Květa, Dočekalová Kristina, Ehrenbergerová Libuše, Fricová Věra, Gratiasová Anna, Jílková Emilie, Košťálová Božena, Kotoučková Marie, Králová Libuše, Kršková Ludmila, Luňáčková Růžena, Pachovská Helena, Petrová Marie, Rounová Anna, Škorpíková Marie, Tobiášová Milena

 

Školní rok: 1953 – 1954, VIII. A třída

Báča Jan, Divoký Pavel, Filip Jiří, Filip Pavel, Hejtmánek Pavel, Horák Zdeněk, Horníček Stanislav, Kopecký Karel, Novotný Ladislav, Ondra Jaroslav, Vajs Zdeněk, Vlnas Václav, Vraspír František, Dvořáková Jarmila, Fricová Věra, Hanusová Anna, Jílková Libuše, Králová Marie, Nykodýmová Ludmila, Ondrová Danuše, Pražáková Marie, Roušarová Růžena, Tichá Marie, Uherková Dagmar

 

Školní rok: 1953 – 1954, VIII. B třída

Cihlář Bohumil, Čipera Jan, Ehrenberger Jan, Elčkner Jaroslav, Haupt Arnošt, Hausenberger Jan, Hofman Ladislav, Michl Josef, Navrátil Josef, Novotný Jaromír, Randa František, Zámečník Antonín, Elčknerová Gertruda, Fohlerová Antonie, Gloserová Ludmila, Hanusová Marie, Hofmanová Jaroslava, Jedličková Marie, Moravcová Štěpánka, Pešová Antonie, Richtrová Ema, Slezáková Marie,Tobiášová Jaroslava, Vávrová Jiřina

 

Školní rok: 1953 – 1954, jednoroční učební kurz

Báča Petr, Bednářová Ludmila, Bidmonová Irma, Biberle Rudolf, Boháč Vlastimil, Čermák Zdeněk, Demel Miloslav, Divoká Jaroslava, Dočekalová Ludmila, Dvořáková Vlasta, Ehrenberger Ladislav, Fajmonová Ludmila, Fricová Marie, Gracias Antonín, Jelínková Drahoslava, Kašparová Květoslava, Konvalinová Libuše, Kotoučková Stanislava, Lidmilová Marie, Loskotová Marie, Mach Karel, Marečková Ludmila, Matouš Jaroslav, Moravcová Eva, Neudert Jan, Novotná Marie, Petříčková Věra, Pruška Jan, Rounová Olga, Simajchlová Irena, Straka Pavel, Svojanovský Miroslav, Šudoma Jan, Vajs Jan, Vaverková Miroslava

 

Školní rok: 1954 – 1955, VIII. A třída

Dočekal František, Dočekal Jiří, Dufek Bořivoj, Dvořák Jaroslav, Filip Jindřich, Hejtmánek Jiří, Horníček Karel, Jílek Jan, Kotouček Stanislav, Král Jindřich, Mitáš Ladislav, Mládek Ladislav, Ondra Josef, Pruška Pavel, Pruška Rastislav, Randa Vincenc, Richter Otto, Švehlák An tonín, Břenková Marie, Čiperová Marta, Drašarová Marie, Jandlová Anna, Jílková Blažena, Jílková Libuše, Justová Otilie, Krčilová Ludmila, Kučerová Jiřina, Leinveberová Marie, Nykodýmová Anna, Šenková Jarmila, Škorpíková Zdeňka, Šustrová Františka

 

Školní rok: 1954 – 1955, VIII. B třída

Bidmon František, Jedlička Radko, Mlynář Stanislav, Navrátil František, Posledník Ludvík, Punčochář Jaroslav, Synek Lubomír, Tobiáš Stanislav, Vonášek Karel, Vondra František, Weis Petr, Zámečník Břetislav, Diblíková Ludmila, Ehrenbergerová Marie, Elčknerová Irma, Fajmonová Božena, Freislebenová Marie, Hausenbergerová Marie, Hanusová Marie, Konvalinová Hana, Loskotová Jitka, Novotná Libuše, Remlová Hana, Střílková Marie, Svobodová Marie, Synková Jiřina, Štěpánková Marie, Šudomová Bohumila, Tichá Ludmila, Votavová Helena, Zámečníková Hildegarda

 

Školní rok: 1955 – 1956, VIII. A třída

Břenek Jindřich, Dvořák František, Filip Josef, Hanus Bohuslav, Král Josef, Láznička Václav, Leinveber Bohumil, Mareček František, Novotný Vincenc, Pachovský Bohuslav, Skřipský Bohumil, Valach Jan, Bartoňová Alena, Břenková Zdena, Dufková Jana, Jílková Marie, Jílková Olga, Krčilová Marie, Kršková Marie, Leflerová Anna, Machová Marie, Ondrová Božena, Šubrtová Růžena, Unčovská Jana, Vondrová Marie

 

Školní rok: 1955 – 1956, VIII. B třída

Bidmon Oldřich, Bidmon Otto, Dvořáková Marie, Fricová Věra, Král Jan, Kubíková Květa, Lipka Bohuslav, Matouš Libor, Michl Jaroslav, Neudert Lubomír, Navrátilová Marie, Pospíšilová Eva, Novotný Stanislav, Pamánková Marie, Pražáková Marie, Průšková Drahoslava, Průšková Ludmila, Synková Jarmila, Špačková Zdenka, Štěpařová Marie, Vachová Jaroslava, Zámečníková Antonie, Zavadil Břetislav

 

Školní rok: 1956 – 1957, VIII. A třída

Dočekal Stanislav, Drašar Josef, Fric Zdeněk, Jíra Jaroslav, Lidmila František, Novotný Jiří, Pachovský Josef, Prášil Josef, Premauer Jiří, Schauer Vladislav, Tichý Josef, Vaverka Jiljí, Břenková Ludmila, Filipiová Otilie, Hegrová Jarmila, Jílková Ludmila, Moudrá Hana, Neumeisterová Hana, Ondrová Dobromila, Prušková Libuše, Šenková Marie, Štěpánková Alena, Šustrová Alžběta, Vraspírová Božena, Tesařová Jitka

 

Školní rok: 1956 – 1957, VIII. B třída

Beránek Bohumil, Čipera Antonín, Ehrenberger Pavel, Just Miroslav, Moravec Herbert, Pruška František, Tobiáš Jaroslav, Unčovský Petr, Vávra Oldřich, Votava František, Zobač Miroslav, Čípová Růžena, Ehrenbergerová J., Freislebenová V., Gerišerová Iva, Hanusová H., Hanusová M., Hejtmánková J., Luňáčková M., Michlová J., Navrátilová A., Pečínková A., Pospíšilová D., Randová Marie, Růžičková R., Synková P. Soukalová Eva

 

Školní rok: 1957 – 1958, VIII. A třída

Dittrich František, Dittrich Vratislav, Hanus Jaroslav, Kukla Mojmír, Macků Ladislav, Novotný Josef, Premauer Julius, Škorpík Jaroslav, Vodička Josef, Brtounová Ludmila, Břenková Marie, Burešová Vlasta, Demelová Eva, Dočekalová Marie, Dvořáková Marie, Fohlerová Květa, Fricová Božena, Gloserová Pavla, Hnátová Hana, Jandlová Marie, Krčilová Anna, Kubásková Bohumila, Kršková Anna, Neudertová Božena, Vašková Blanka

 

Školní rok: 1957 – 1958, VIII. B třída

Báča Jaroslav, Čipera Jaroslav, Hofman Jiří, Just Miroslav, Müller František, Ondra Zdeněk, Petrásek František, Pospíšil Petr, Sauer Eduard, Škorpík Ladislav, Votava Jiří, Zavadil František, Gloserová Alena, Horská Helena, Jírová Jaroslava, Kotoučková Ludmila, Mlynářová Marie, Moravcová Ludmila, Skotnická Jana, Slezáková Jaroslava, Sumová Marie, Synková Růžena, Štěpařová Ludmila, Šudomová Jaroslava, Zámečníková Květoslava

 

Školní rok: 1958 – 1959, VIII. Třída

Bílek Jan, Dočekal Josef, Dočekal Miloslav, Elčkner Zdeněk, Hoffman Ladislav, Hanus František, Hřebec Vladimír, Jílek Josef, Jílek Jiří, Jedlička Jiří, Lefler Jiří, Neudert Zdeněk, Punčochář Josef, Simajchl Jaroslav, Stejskal Vladimír, Suchý Antonín, Svoboda Ivan, Zámečník Karel, Pučálek Zdeněk, Alblová Eliška, Břenková Marie, Bidmonová Libuše, Bublová Ludmila, Dvořáková Ludmila, Hejtmánková Eliška, Jílková Marie, Kubíková Drahomíra, Kubíková Stanislava, Málková Božena, Novotná Růžena, Plchová Jana, Sauerová Antonie, Soukeníková Svatava, Sedmihradská Milena, Štoudková Ludmila, Tulisová Věra, Zámečníková Marie, Vildrová Marie, Zavadilová Jana, Žáková Josefa, Cintula Antonín

 

Školní rok: 1959 – 1960, VIII. A třída

Čípa Jaroslav, Demel František, Dittrich Lubomír, Dočekal Pavel, Drahokoupil Pavel, Findejs Petr, Heger Jan, Hejtmánek Ivan, Horák Jaroslav, Jílek Josef, Jílek Zdeněk, Kresl Karel, Krška Jan, Mládek Jiří, Dittrichová Marie, Dvořáková Božena, Kubásková Marie, Kuklová Jaroslava, Kunstová Božena, Luňáčková Dobromila, Luňáčková Ludmila, Novotná Marie, Pavlišová Ludmila, Petrová Vlasta, Soukupová Ivanka, Zavadilová Dana

 

Školní rok: 1959 – 1960, VIII. B třída

Bednář Jaroslav, Hanus Josef, Kosek Bohumír, Kozáček Ladislav, Moravec Zdeněk, Müller Stanislav, Soukal Karel, Šteiner Jan, Švehlák Jan, Votava Bohuslav, Břenková Marie, Bublová Věra, Ehrenbergerová Marie, Hanáková Květoslava, Hanusová Jaroslava, Hofmanová Ladislava, Hejtmánková Helena, Horská Eva, Kotoučková Jana, Mlynářová Jana, Navrátilová Marie, Skotnická Marta, Synková Anna, Šmídová Jana, Tobiášová Božena

 

Školní rok: 1960 – 1961, VIII. A třída

Bureš Karel, Bílek Jiří, Cihlář Jiří, Cigl Zdeněk, Dědek Václav, Divoký Antonín, Dufek Václav, Filip František, Fric Jaromír, Gloser Jaromír, Král Zdeněk, Ondra František, Poul Eduard, Šenk Karel, Čípová Milena, Dittrichová Ivana, Drašarová Ludmila, Dvořáková Božena, Hejtmánková Jarmila, Hnátová Marie, Hofrmanová Jana, Jindrová Věra, Machová Vlasta, Málková Anastázie, Navrátilová Irena, Prušková Lenka

 

Školní rok: 1960 – 1961, VIII. B třída

Břicháček Pavel, Ehrenberger Zdeněk, Hanus Josef, Hanzl Jaroslav, Jílek Josef, Kopsa František, Krystýnek Jiří, Müller Karel, Neudert Jiří, Synek Josef, Zavadil Jindřich, Zavadil Zbyněk, Hanyk Václav, Hegrová Jaroslava, Justová Marie, Leflerová Jaroslava, Leflerová Ludmila, Mašková Marie, Plšková Hana, Plšková Ladislava, Sionová Libuše, Soukalová Marie, Soukalová Zdeňka, Soukeníková Lada, Tobiášová A., Zavadilová Eva

 

Školní rok: 1960 – 1961, IX. třída

Bednář Jaroslav, Dočekal Pavel, Heger Jan, Hejtmánek Ivan, Horák Jaroslav, Jílek Josef, Kosek Bohumil, Kozáček Ladislav, Krška Jan, Soukal Karel, Šteiner Ivan, Švehlák Jan, Dittrichová Marie, Ehrenbergerová Marie, Hanáková Květa, Hanusová Jaroslava, Horská Eva, Kotoučková Jana, Kubásková Marie, Kuklová Jaroslava, Kunstová Božena, Luňáčková Dobromila Navrátilová Marie, Novotná Marie, Pavlišová Ludmila, Petrová Vlasta, Soukupová Ivana, Synková Anna, Šmídová Jana, Tobiášová Božena, Zavadilová Dana

 

Školní rok: 1961 – 1962, IX. třída

Třídní výkaz v archivu nedohledán.

 

Školní rok: 1962 – 1963, IX. A třída

Andrlík Václav, Čípa Ladislav, Čori Miroslav, Drašar Jan, Jílek Milan, Kovalík František, Kučera Vladimír Krčál Josef, Maděra Josef, Macků Josef, Moravec Jarmil, Neudert Jaroslav, Peterka Jaromír, Peterka Karel, Plch Václav, Šudoma Jaroslav, Báčová Milena, Češková Jarmila, Demelová Vlasta, Dittrichová Jana, Dvořáková Marie, Dvořáková Jitka, Filipiová Jaroslava, Fohlerová Bohunka, Fricová Danuška, Gloserová Anna, Jindráková Ludmila, Králová Marie, Kršková Helena, Křížová Jaroslava, Kubásková Emilie, Maršíková Ivana, Mourová Bohumila, Petrová Alena, Petrová Božena, Sauerová Anežka, Tocháčková Marie, Vodičková Jarmila

 

Školní rok: 1962 – 1963, IX. B třída

Bidmon Karel, Dittrich Jan, Dittrich Vladimír, Dvořák Bořivoj, Fajmon Jiří, Fridrich Jiří, Findejs Jiří, Halva Otakar, Hanus Pavel, Hofman Jaromír, Mach Jaromír, Mach Karel, Müller Karel, Soukal Jiří, Švihel Václav, Zámečník Jan, Bednářová Marie, Břenková Miroslava, Hegrová Věra, Jílková Božena, Jungerová Jaroslava, Krahulcová Jaroslava, Králová Jana, Kunstová Eliška, Navrátilová Božena, Neudertová Marta, Pavlíková Miroslava, Petrová Božena, Roušarová Marie, Suchá Marie, Šmídová Marie, Vázlerová Eva, Zámečníková Vlasta, Šudomová Marie, Řehůřková Věra

 

Školní rok: 1963 – 1964, IX. A třída

Andrlík Karel, Dittrich Jan, Divoký Jan, Elčkner Stanislav, Kamínek Josef, Luňáček Josef, Moravec Jan, Moravec Josef, Soukal Karel, Tichý Ivan, Břenková Anna, Gloserová Marie, Gregorová Marie, Marková Hana, Niklová Jaroslava, Peterková Anna, Pražáková Olga, Prušková Jarmila, Prušková Jaroslava, Synková Zdeňka, Šamalová Matylda, Švihelová Marie, Žáková Marie

 

Školní rok: 1963 – 1964, IX. B třída

Bednář Bořivoj, Cupal Miloslav, Jukl Ladislav, Karlík Mikuláš, Müller Stanislav, Neumeister Jaroslav, Petr Josef, Pospíšil Josef, Simajchl Petr, Soukup Jan, Steiner Pavel, Suchý Václav, Škorpík Jiří, Vraspír Vladimír, Burešová Dana, Divoká Marcela, Drahokoupilová Ludmila, Elčknerová Jana, Fricová Cecilie, Fricová Marta, Justová Radmila, Hloušová Květoslava, Synková Vlasta, Štěpánková Jana, Žáková Marie

 

Školní rok: 1964 – 1965, IX. A třída

Cacek Stanislav, Dittrichová Jana, Dittrichová Marie (B), Dittrichová Marie (H), Dobrovolný Miroslav, Filipi Jan, Filip Josef, Fridrich Zdeněk, Gerišerová Dana, Houdek Stanislav, Jílková Marie, Jírová Marie, Jedlička Josef, Kresl Jiří, Krystýnková Vl., Luňáčková Jarmila, Mach Pavel, Maršík Vítězslav, Mour Jan, Neugebauer Kurt, Nikl Luboš, Opršálová Marie, Tulis Antonín, Turner Zdeněk, Žahour Karel

 

Školní rok: 1964 – 1965, IX. B třída

Bobková Zdena, Ciglová Alena, Cihlář Jaroslav, Čipera Karel, Čoriová Marie, Fric Jan, Hanus Jan, Hofman Karel, Jílek Jan, Kukla Karel, Málek Jan, Matoušová Milena, Mitáš Stanislav, Mlynářová Květa, Navrátilová Jarmila, Neudertová Zdenka, Ošlejšek Václav, Pučálek Vlastimil, Randa Jaroslav, Slezáková Věra, Svoboda Josef, Šudoma Miroslav, Šutera Josef, Tobiášová Jitka

 

Školní rok: 1965 – 1966, IX. A třída

Cacková Marie, Čípová Marta, Demel Lubomír, Drahokoupilová Marie, Dvořák Jan, Dvořák Jiří, Dvořák Miroslav, Filipová Helena, Fric Pavel, Hanusová Irena, Hanusová Libuše, Hanyk Antonín, Hegr Jaromír, Hegrová Marie, Hnát Jaroslav, Holas Stanislav, Kavan František, Krahulcová Marie, Kuklová Jarmila, Kuklová Zdeňka, Luňáček Jiří, Luňáček Karel, Machová Marie, Málek Miroslav, Moravcová Jana, Nedopilová Zdeňka, Ošlejšková Marta, Peterková Jaroslava, Petr Jaroslav, Petrová Jarmila, Suchá Jiřina, Suma Miroslav, Štolovská Jiřina, Švandová Bohuslava, Votavová Anna, Wais František, Zámečníková Božena, Zámečníková Květa, Zeman Milan

 

Školní rok: 1965 – 1966, IX. B třída

Andrlíková Jitka, Cacek Jaroslav, Ehrenberger Ladislav, Filip Pavel, Houdek Pavel, Jančo Josef, John Jiří, Jungr Jiří, Kresl Václav, Kršková Marta, Kršková Věra, Kukla Vladimír, Kuklová Vlasta, Lánský Josef, Maděra Jaroslav, Machová Eva, Nykl Václav, Peterka František, Peterková Marie, Petrová Marie, Renzová Marie, Řehůřek Josef, Synková Jana, Svoboda František, Špaček Miroslav, Švihelová Ludmila, Tušlová Věra, Valach Jaroslav, Vodičková Anna, Zavoralová Zdena, Ošlejšková Marie

 

Školní rok: 1966 – 1967, IX. A třída

Bednář Karel, Bobek Jan, Cacková Bohuslava, Dobrovolný Ladislav, Haupt Karel, Hegr Ladislav, Král Jindřich, Krejčová Marie, Kresl Václav, Kříž Zdeněk, Kreslová Helena, Kuklová Ludmila, Kůstková Marcela, Lajžner Miroslav, Leinveber Zdeněk, Machová Helena, Mácha Jiří, Mindulka Eduard, Navrátil Pavel, Neudert Jiří, Petrová Věra, Podsedník Jaroslav, Svoboda Milan, Trávníčková Marie, Tůma Milan, Vorba Oldřich

 

Školní rok: 1966 – 1967, IX. B třída

Braníková Eva, Findejs Josef, Gloser Jaroslav, Hejl Jindřich, Hejlová Marie, Jožáková Jana, Kotoučková Anna, Kubíková Božena, Luňáčková Jiřina, Mach Zdeněk, Moravec Jiří, Moravěc Karel, Müllerová Bohumila, Müllerová Marie, Neděla Ladislav, Nykl Zdeněk, Pavlík Karel, Peterka Josef, Peterková Anežka, Prušková Marie, Renza Bohuslav, Sauer František, Soukeník Aleš, Šustr Oldřich, Žahourová Marie

 

Školní rok: 1967 – 1968, IX. A třída

Bubla Jan, Cupalová Radoslava, Čípová Zuzana, Čiperová Anna, Dvořák Luboš, Hlouš Vlastimil, Chybík Zdeněk, Krčál Jiří, Lipenská Jaroslava, Machová Miluše, Matoušová Ludmila, Mareček Václav, Moravcová Helena, Müller Miroslav, Nedopilová Ivana, Nikl Antonín, Pavlík Karel, Pešava Luděk, Peterková Drahomíra, Rounová Božena, Schauerová Marie, Soukeník Miloš, Suchá Eva, Štaud Arnošt, Šudomová Jana, Šudomová Jiřina, Tušlová Jiřina, Veselská Eva, Vildrová Stanislava, Vrbová Miroslava, Weis Josef

 

Školní rok: 1967 – 1968, IX. B třída

Drašarová Jana, Filip Bohumil, Filip Jaroslav, Filip Jiří, Filip Josef, Filipová Marie, Fučíková Marie, Gregorová Jana, Havlíčková Marie, Havranová Libuše, Hanusová Margita, Jindráková Dagmar, Johnová Jaroslava, Král Vratislav, Krčálová Milada, Kuklová Alena, Librová Jarmila, Mitáš Zdeněk, Navrátil Jiří, Novotný Miloš, Ondra Emil, Prušková Hana, Renza Václav, Roun Josef, Rozenberger František, Řihák Milan, Stejskalová Eliška, Šenk Milan, Turnerová Jana

 

Školní rok: 1968 – 1969, IX. A třída

Bednářová Zdena, Blažková Jana, Cacková Milada, Dittrich Antonín, Dittrich Jiří, Dolečková Olga, Dušková Marie, Dvořák Jan, Dvořák Jindřich, Filip Jaroslav, Hanus Josef, Havranová Zdenka, Klimeš Zdeněk, Kořínková Marie, Kreslová Zdenka, Křížová Věra, Luňáček Jiří Máchová Marcela, Müllerová Milena, Peterka Miroslav, Sauerová Marie, Tocháček Antonín, Zavadilová Vlasta

 

Školní rok: 1968 – 1969, IX. B třída

Braník Oldřich, Dittrichová Milena, Elčkner Karel, Findejsová Milada, Gloser Stanislav, Hanus Josef, Hegr Jiří, Hegr Pavel, Hegr Zdeněk, Hegrová Zdeňka, Hnát Milan, Chovaniok Jan, Chybík Karel, Juklová Růžena, Mindulková Alena, Nykl Jaroslav, Peterková Jiřina, Petrová Ludmila, Podsedník Jiří, Roušar Patr, Stejskalová Věra, Svoboda Josef, Štaud Karel, Zavoral Jan

 

Školní rok: 1968 – 1969, IX. C třída

Bednářová Marta, Bobková Marie, Břenek Antonín, Čípová Kamila Čoriová Zdena, Hofmanová Marie, Jílková Jitka, Kotoučková Eva, Machová Marie, Mareček Jaroslav, Mitáš Jiří, Moravec Miloš, Neudert Miroslav, Neudertová Marie, Nyklová Dagmar, Peterka Lubomír, Prušková Věra, Ptáčková Marie, Simajchl Jiří, Šudoma Jiří, Šuterová Blažena, Švec Jaromír, Vorba Vlastimil, Zavoral Josef

 

Školní rok: 1969 – 1970, IX. A třída

Čípa Jan, Čípa Jiří, Čípová Marie, Divoká Marie, Dosoudil Evžen, Filipová Marie, Fricová Eva, Kořínková Ludmila, Krahulcová Anna, Král Jan, Krška Vojtěch, Kubásek Josef, Mitášová Libuše, Moravec Jaromír, Nedělová Marie, Novotná Božena, Pospíšil Josef, Ptáček František, Randová Květa, Rounová Bohuslava, Řiháková Jaroslava, Svobodová Marie, Synková Milena, Šudoma Jan, Šuterová Zdena, Tocháčková Helena, Zámečníková Marie

 

Školní rok: 1969 – 1970, IX. B třída

Bednářová Miloslava, Dušek Karel, Federselová Jarmila, Findejsová Marie, Fric Zdeněk, Hauptová Jana, Hloušová Marie, Krejčí Miroslav, Kuklová Jaroslava, Lánský Jiří, Luňáčková Zdena, Mach Josef, Marková Milena, Moravcová Bohumila, Müller Karel, Nedopilová Jaroslava, Oravcová Marie, Peterková Marie, Peterková Vlasta, Petrová Věra, Pruška Karel, Randová Božena, Roun Josef, Suchý Pavel, Vrba Zdeněk

 

Školní rok: 1970 – 1971, IX. A třída

Bublová Marie, Dvořák Zdeněk, Freisleben Jiří, Hanus Jan, Hegrová Marie, Jožáková Libuše, Králová Lydie, Kučera Leoš, Malinská Zdena, Moravcová Anna, Müller Jiří, Müllerová Jiřina, Petrová Ludmila, Ptáček Jiří, Sláma Miroslav, Slezáková Lenka, Sumová Marie, Svoboda Pavel, Svoboda Petr, Šauer Ladislav, Štěpař Jaroslav, Trávníček Jiří, Žílová Miloslava, Štoudek František, Roušar Josef

 

Školní rok: 1970 – 1971, IX. B třída

Andrlík Augustin, Bidmonová Eliška, Bobková Marie, Filip Milan, Fricová Dagmar, Fučíková Radmila, Gloser Zdeněk, Halva Pavel, Hejtmánková Věra, Král Josef, Kresl Emanuel, Krška Václav, Kuklová Jindřiška, Lamplotová Zdena, Libra Karel, Machová Marie, Navrátil Jan, Peterková Marie, Petrová Blanka, Prušková Jarmila, Roušar Zdeněk, Soukal František, Strejčková Dana, Škranc Karel, Štoudek František, Trnková Marie, Valach Josef, Zavoralová Jana

 

Školní rok: 1971 – 1972, IX. A třída

Blažková Věra, Dvořáková Anna, Filip Josef, Graciasová Jiřina, Hejtmánek Stanislav, Jedlička Oldřich, Kleinbauerová Ludmila, Králová Marie, Kresl Milan, Marková Růžena, Moravcová Ludmila, Neudert Jaroslav, Novotná Věra, Opršál Josef, Petr Jiří, Roun Miloš, Stehlík Bohuslav, Šafránek Miloš, Škrancová Zdena, Štaffová Jana, Zámečníková Ludmila

 

Školní rok: 1971 – 1972, IX. B třída

Bednářová Irena, Bednářová Radoslava, Cacková Miroslava, Haberhauerová Anna, Hanyková Anděla, Hlouš Zdeněk, Chovanioková Marie, Jílková Květoslava, Jílková Vlasta, Klimeš Antonín, Kulíšková Helena, Müller Bohuslav, Müllerová Milena, Neuman Josef, Peterková Hana, Roun Oldřich, Svobodová Jana, Šafařík Jan, Špinar Jan, Vázlerová Růžena, Weis Jan, Roun Jiří

 

Školní rok: 1972 – 1973, IX. A třída

Bidmonová Anna, Bobek Josef, Burešová Jana, Federsel Miloš, Filipová Jana, Fučík Zbyšek, Hegrová Jana, Hlouš Lubomír, Hnátová Olga, Jurenová Jiřina, Klodnerová Věra, Kukla Zdeněk, Lamplotová Marie, Luňáček Jan, Mach Vladimír, Mlčochová Vlasta, Müller Jaroslav, Novotný Josef, Pospíšilová Marie, Skalská Zdenka, Šauer Jan, Šimon Alois, Špiková Miroslava, Štaffa Jan, Trnková Jana, Weisová Marie

 

Školní rok: 1972 – 1973, IX. B třída

Braníková Marie, Čípová Marie, Elčknerová Marie, Findejsová Vlasta, Havran Jan, Hejtmánková Eva, Jedlička Jan, Johnová Marie, Jožák Antonín, Jožáková Jaroslava, Klimešová Marie, Král Josef, Kubásek Ladislav, Malinská Věra, Málková Jitka, Mitášová Ludmila, Mokrejšová Jana, Moravec Josef, Müller Jaroslav, Müllerová Jana, Novotný Jaroslav, Pruška Karel, Ptáčková Drahomíra, Rajský František, Šidlová Ludmila, Vonášková Marie

 

Školní rok: 1973 – 1974, IX. třída

Bidmon Josef, Divoký Roman, Dittrich Jaroslav, Doleček Josef, Filipová Marie, Fučíková Hana, Groulíková Jana, Jagsch Jan, Kleinbauer Alois, Kříž Josef, Kubásek Karel, Kučera Vít, Lajžnerová Miloslava, Lédlová Alena, Lefler Lubomír, Luňáček Pavel, Luňáčková Miroslava, Mitášová Helena, Mitáš Karel, Moravcová Hana, Novotná Hana, Otavová Hana, Pradáčová Jana, Puchar Petr, Rounová Jarmila, Sauer Josef, Schauer Jiří, Staňa Jan, Šauerová Marie, Šenková Jana, Unčovský Ladislav, Weisová Ludmila, Zemanová Marie

 

Školní rok: 1974 – 1975, IX. třída

Bednář František, Elčknerová Ludmila, Freislebenová Věra, Havlátová Alena, Hejtmánek Pavel, Hejtmánková Stanislava, Jožák Miroslav, Jurenová Pavla, Kavan Pavel, Klodner Josef, Krystýnek Pavel, Kůstková Jana, Lánský Jan, Machová Zdeňka, Málek Jiří, Moravcová Marie, Neudertová Jana, Neudertová Jaroslava, Novotná Milada, Ondrová Jiřina, Petr Jiří, Petrás Jan, Skalníková Miroslava, Soukalová Jarmila, Šenk František, Šimon Jaromír, Štěpánková Věra, Švihel Pavel, Švihelová Miloslava, Vázlerová Věra

 

Školní rok: 1975 – 1976, VIII. A třída

Cihlář Roman, Filipová Táňa, Kresl Ladislav, Macků Jana, Pruška Jan, Štěpánková Dagmar, Weisová Jaroslava

 

Školní rok: 1975 – 1976, VIII. B třída

Kučera Karel, Pucharová Marie, Pucharová Jiřina, Roušar Karel, Šidla Vladimír, Šotolová Marie, Babinčáková Zdeňka

 

Školní rok: 1975 – 1976, IX. třída

Andrlíková Anna, Biberlová Jana, Bureš Jaroslav, Fricová Jarmila, Gloserová Jana, Hlouš Jiří, Jedličková Marie, Jedličková Radmila, Jukl Jiří, Kleinbauerová Jana, Klimeš Jaroslav, Klodnerová Marie, Král Jan, Křížová Marie, Marek Ivan, Mikuda Miroslav, Moravcová Dagmar, Moravcová Jarmila, Müller Vladimír, Němec Jaroslav, Ptáček Pavel, Skalský Karel, Sláma Jiří, Staňa Petr, Suma Josef, Svobodová Věra, Šafránek Zdeněk, Štaffová Marie, Šudomová Anna, Šudomová Božena, Valachová Božena, Vraspírová Marcela, Zámečníková Lenka, Zámečníková Stanislava

 

Školní rok: 1976 – 1977, VIII. A třída

Andrlíková Marie, Filipová Ludmila, Müllerová Jana, Petrová Dagmar, Strejčková Zdenka

 

Školní rok: 1976 – 1977, VIII. B třída

Dvořák Josef, Findejsová Věra, Jedlička Jaroslav, Mitášová Bohumíra, Soukalová Iveta, Vajs Zdeněk

 

Školní rok: 1976 – 1977, IX. třída

Andrlík Stanislav, Cihlář Jiří Dolečková Marie, Doležal Miroslav, Filip Miroslav, Filipová Táňa, Hanzlová Lenka, Havranová Marie, Jagschová Blanka, Jurenová Eva, Kosek Jindřich, Král Josef, Králová Věra, Kubásek Josef, Lédlová Dagmar, Leinveber Jiří, Mach Milan, Machová Božena, Machová Pavla, Müllerová Marie, Novotná Jaroslava, Novotná Ludmila, Petr Egon, Pruška Jiří, Prušková Eva, Pucharová Jiřina, Pucharová Marie, Roun Antonín, Roun Pavel, Skalník Pavel, Šidla Vladimír, Šotolová Marie, Štěpánek Josef, Švecová Hana, Trnka Ladislav, Weisová Jana, Werner Jaroslav, Židková Lenka

 

Školní rok: 1977 – 1978, VIII. A třída

Dufek Libor, Dvořák František, Dvořáková Zdena, Havlátová Marie, Kucková Iva, Mitášová Jaroslava, Mitášová Růžena, Sejkora Miloslav, Tesař Břetislav

 

Školní rok: 1977 – 1978, VIII. B třída

Neuman Pavel, Novotný Zbyněk, Petr Libor, Pruška Jiří, Sauer Jan, Tichá Lenka

 

Školní rok: 1977 – 1978, IX. třída

Andrlík Zdeněk, Andrlíková Ludmila, Biberlová Libuše, Dvořák Jiří, Filip Štěpán, Flídr Zdeněk, Jožáková Marie, Kleinbauerová Marie, Král Petr, Kučerová Marie, Lidmilová Jana, Málková Lenka, Marek Pavel, Medek Michal, Mitášová Marcela, Netušil Luboš, Peterková Ludmila, Petrová Dagmar, Pospíšilová Eliška, Pradáčová Marie, Pruška Miroslav, Ptáčková Jitka, Randa Pavel, Serafin Michal, Sionová Jaroslava, Skalník Zdeněk, Slavíková Jiřina, Svobodová Markéta, Štaffa Zdeněk, Unčovská Eva, Vegšmíd Karel, Židek Vladimír, Žilková Růžena

 

Školní rok: 1978 – 1979, VIII. A třída

Coufal Zdeněk, Gloserová Alena, Hanzl Zdeněk, Karasová Ivana, Kleinbauer Václav, Kleinbauerová Jarmila, Kukla Zdeněk, Moravcová Zdeňka, Mitášová Růžena, Nemec Miroslav, Netušilová Věra, Sejkora Petr, Šenkýřová Dana, Zámečník Karel, Žežulka Pavel

 

Školní rok: 1978 – 1979, VIII. B třída

Břicháček Miloš, Doleček Jaroslav, Groulíková Marie, Hofman Jiří, Jachymiaková Jarmila, Kotouček Stanislav, Králová Marie, Novotná Iveta, Novotný Jan, Petrová Marie, Skoumal Jiří, Šudomová Ludmila, Zavoral Milan

 

Školní rok: 1978 – 1979, IX. třída

Bednářová Marie, Bidmonová Jaroslava, Bidmonová Ludmila, Cihlářová Marie, Drábek Karel, Elčkner Jiří, Fajmonová Jana, Flídr Josef, Hanus Petr, Hejtmánek Bohumil, Hofmanová Alena, Kosek Pavel, Kubíková Helena, Kulíšková Božena, Lédlová Jana, Moravcová Eva, Němcová Dana, Schauer Petr, Schauerová Lenka, Slavíková Hana, Svoboda Jaroslav, Svojanovská Jana, Šauer Vítězslav, Štěpařová Hana, Voráč Josef, Weis Stanislav

 

Školní rok: 1979 – 1980, VIII. A třída

Filipová Marie, Fric Jindřich, Kotačková Božena, Králová Jana, Lidmilová Marcela, Luňáček Pavel, Šudoma Jan, Švehláková Ivana, Tesař Jiří, Vegšmíd Zdeněk, Vilderová Milada

 

Školní rok: 1979 – 1980, VIII. B třída

Bernovský Miroslav, Bidmonová Jana, Dittrichová Jana, Drábek Jiří, Ehrenbergerová Miroslava, Kosek Jiří, Krčálová Jaroslava, Mitášová Marie, Mitášová Marta, Svobodová Jana, Štěpánek Miroslav, Večeřa Josef

 

Školní rok: 1979 – 1980, IX. třída

Drábek Milan, Findejsová Ludmila, Fučíková Renata, Gregor Pavel, Hejtmánek Karel, Hejtmánková Iveta, Chlupová Karla, Jagsch Ladislav, Jedličková Marie, Kučerová Ivana, Peterková Marie, Serafin Petr, Šotola Václav, Tušlová Milada, Vázlerová Jaroslava

 

Školní rok: 1980 – 1981, VIII. A třída

Bádalová Dana, Cihlář Bohumil, Fric Petr, Gažiová Marcela, Kepenyesová Romana, Kubíková Jarmila, Kucková Jarmila, Lopourová Jana, Marek Zbyšek, Moravec Petr, Oravec Vlastimil, Pachovská Jana, Pohorská Marie, Popelková Lenka, Randa Pavel, Soukalová Radka, Svoboda Vlastimil, Štěpařová Lada, Švehlák Antonín, Tichý Jiří, Tušlová Eva, Votava František, Votavová Milena, Zobačová Božena

 

Školní rok: 1980 – 1981, VIII. B třída

Báča Milan, Bidmonová Ilona, Břicháček Milan, Burešová Eva, Fučíková Libuše, Grossmanová Renata, Hofmanová Jana, Hofmanová Magdaléna, Králová Anna, Kucková Dana, Mitáš Miloslav, Müller Pavel, Novotná Zdena, Pruška František, Puchar Pavel, Sionová Jana, Stejskalová Hana, Sumová Marta, Šudomová Marie, Tušlová Věra, Weis Jiří, Werner Václav, Zámečník Vojtěch

 

Školní rok: 1980 – 1981, IX. třída

Bureš Jiří, Cihlářová Lenka, Flídr Roman, Hloušová Jana, Horák Robert, Jílek Martin, Kaderková Květoslava, Král Stanislav, Křivková Ludmila, Mládková Jaroslava, Peterková Božena, Petrás Zdeněk, Pruška Pavel, Rounová Milena, Skalníková Jitka, Skalníková Marie, Soukalová Ivana, Šudomová Marie, Tocháček Petr, Unčovská Iva, Zavoralová Hana

 

Školní rok: 1981 – 1982, VIII. třída

Bárta Martin, Bureš Jiří, Cihlář Libor, Divoká Jana, Dufková Ivana, Dvořák Josef, Ehrenbergerová Ladislava, Fučíková Ivana, Horák Jaroslav, Jachymiaková Ilona, Kaderka Jiří, Kepenyesová Květoslava, Krčál Jaroslav, Kučera Libor, Kyncl Petr, Machová Naďa, Moravec Václav, Müllerová Anna, Neumeister Karel, Paščenková Helena, Prušková Marcela, Roušar Milan, Sauer Miloslav, Sauerová Jana, Soukalová Jitka, Stejskal Vladimír, Střílková Jitka, Sumová Dana, Šenk Karel, Šidlová Iva, Unčovský Petr, Vajs Vlastimil, Votavová Jana, Zelený Petr, Zvoníčková Dagmar

 

Školní rok: 1982 – 1983, VIII. A třída

Andrlová Romana, Coufal Petr, Dittrich Vratislav, Filipová Jana, Fric Zdeněk, Chaloupka Josef, Jílková Irena, Kalas Vlastimil, Kleinbauerová Alena, Kubíková Marie, Luňáčková Lenka, Mládek Josef, Moravec Jan, Premauerová Simona, Svobodová Dita, Škorpíková Monika, Šípová Michaela, Štoudek Jiří, Vašková Bronislava, Voráč Miloš, Moravcová Jitka, Velikovská Hana

 

Školní rok: 1982 – 1983, VIII. B třída

Báča Roman, Doležal Vlastimil, Dittrich Luboš, Fric Jaromír, Hanus Martin, Hofmanová Ladislava, Jedlička Libor, Králová Růžena, Lidmilová Radmila, Macků Ladislav, Prušková Helena, Ptáčková Blanka, Renza Jiří, Sabinová Vlasta, Soukalová Marcela, Slavíková Marie, Svoboda Jiří, Svobodová Stanislava, Svojanovská Květuše, Štefka Martin, Unčovská Lenka, Zámečníková Jiřina

 

Školní rok: 1983 – 1984, VIII. A třída

Báčová Jana, Doležal Martin, Drašar Jan, Drašar Josef, Filipová Zdenka, Fric Petr, Fučík Pavel, Gaži Radek, Gloserová Dana, Janků Ludmila, Kucko Jiří, Macků Jiří, Málek Stanislav, Mládková Anna, Mládková Marie, Moravcová Marcela, Müllerová Jitka, Peterka Pavel, Plchout František, Prušková Renata, Soukalová Olga, Štefková Jana, Vápeníková Lenka, Vodičková Dagmar

 

Školní rok: 1983 – 1984, VIII. B třída

Burešová Lada, Čori Miroslav, Fajmon Milan, Grossmann Roman, Hanus Jaroslav, Hanusová Ludmila, Hloušová Hana, Chaloupková Eva, Jílek Jaromír, Jírová Ludmila, Křivková Miroslava, Lidmila Vít, Marková Marcela, Nykl Jaroslav, Pohorská Renata, Pospíšilová Miroslava, Randa Zdeněk, Roušar František, Schauerová Ivana, Šenková Markéta, Šudomová Lenka, Vilder Luboš, Vraspírová Jana, Zvoníček Ludvík

 

Školní rok: 1984 – 1985, VIII. třída

Balážová Renata, Čípa Jaroslav, Dědková Michaela, Dittrichová Jarmila, Dittrichová Marcela, Divoká Marie, Drábková Helena, Findejs Jiří, Findejs Petr, Fric Zbyněk, Hofman Jiří, Hofman Tomáš, Horníček Radomil, Jurčík Martin, Kleinbauer Martin, Kotouček Radek, Kucko Petr, Kyncl Zbyněk, Lánská Dagmar, Ligocká Pavlína, Machová Jitka, Malinský Aleš, Mládková Alena, Motyčka Radek, Neudert Lubomír, Nemec Josef, Popelková Jitka, Ptáček Josef, Řehůřek Slavomír, Sabinová Věra, Sauerová Zdeňka, Svojanovský Karel, Štaud Václav, Šudoma Martin, Tichá Dana, Vraspír Vladimír, Zelená Jana, Zvoníček Martin

 

Školní rok: 1985 – 1986, VIII. A třída

Cihlářová Alena, Ehrenberger Pavel, Elčknerová Helena, Elčknerová Zdeňka, Halva Otakar, Hanus Petr, Hloušová Dana, Hloušová Miloslava, Jírová Marie, Justová Ilona, Leinveberová Romana, Luňáčková Jiřina, Macků Radka, Neudertová Marcela, Neumeister Michal, Panuška Vojtěch, Sejkorová Hana, Soukal Karel, Svobodová Eva, Šulc Zdeněk, Tichý Petr, Tušlová Iveta, Tušlová Lenka, Votava Miroslav, Votavová Helena

 

Školní rok: 1985 – 1986, VIII. B třída

Břenková Martina, Bublová Marie, Čori Radek, Dostálová Helena, Drašar Jaroslav, Fajmon Oto, Filipiová Bohumila, Findejsová Olga, Hanus Petr, Horníčková Helena, Chaloupka Robert, Kleinbauerová Markéta, Králová Bohdana, Macků Radek, Mach Jaromír, Mládek Jiří, Neudertová Věra, Pachovský Petr, Pavlíček Jiří, Premauerová Ilona, Sauerová Věra, Soukal Karel, Svobodová Irena, Tichá Hana

 

Školní rok: 1986 – 1987, VIII. A třída

Cacek Roman, Dittrichová Jana, Divoká Martina, Dobrovolný Martin, Dvořák Martin, Elčkner Michal, Hřebec Lubomír, Křivka Václav, Lopour Martin, Marková Eva, Müllerová Naďa, Peterková Miroslava, Poul Eduard, Řehůřková Jana, Simajchl Petr, Soukal Pavel, Steinerová Jitka, Šenková Renata, Šílová Milena, Štefka Petr, Šudomová Eva, Tušlová Jaroslava, Unčovský Jiří, Vápeníková Radka, Zámečníková Kateřina

 

Školní rok: 1986 – 1987, VIII. B třída

Bureš Jindřich, Dufková Iveta, Findejs Petr, Gloserová Zuzana, Hanusová Alena, Hegrová Martina, Jílková Vítězslava, Kadeřábková Ivana, Lidmila Rostislav, Macků Jana, Malinský Lubomír, Mládková Božena, Němcová Martina, Pavlíček Radim, Plchoutová Jarmila, Renzová Jana, Roušarová Milena, Simajchl Jaroslav, Skoumal Rostislav, Soukal Tomáš, Suchá Ludmila, Škorpík Jaroslav, Škorpík Ladislav, Šudomová Ludmila, Tulis Robert, Zemanová Dagmar, Zrůstová Miloslava

 

Školní rok: 1987 – 1988, VIII. A třída

Burešová Zdeňka, Cihlář Petr, Dittrich Martin, Dittrich Tomáš, Dittrichová Marie, Dvořáková Daniela, Edlmanová Jitka, Filip Pavel, Filip Petr, Findejs Pavel, Findejsová Marie, Fric Pavel, Fučík Radek, Halva Rostislav, Hofman Marek, Jíra Pavel, Košek Andrej, Kotačka Bohumil, Kotačková Ludmila, Lefler Petr, Leflerová Miroslava, Luňáček Tomáš, Macků Petra, Moravec Zdeněk, Neudertová Drahomíra, Paščenko Jaromír, Skoumalová Vendula, Steiner Luděk, Svoboda Tomáš, Tulis Petr, Vondra Zdeněk, Votavová Marcela, Vraspírová Jaroslava, Zítková Eva

 

Školní rok: 1987 – 1988, VIII. B třída

Baláž Michal, Bém Michal, Bidmon Karel, Bubla Roman, Bureš Jaroslav, Bureš Zbyněk, Cihlář Zbyněk, Dědková Vendula, Dobrovolná Radka, Drašar Petr, Dvořák Vojtěch, Elčknerová Ivana, Fric Radek, Fučík Jindřich, Hanus Tomáš, Hanusová Irena, Hloušová Lenka, Janků Vítězslav, Jenišová Gabriela, Lidmila Luděk, Macků Pavel, Moravec Martin, Neudert Jan, Neudert Jaroslav, Neumeisterová Lenka, Petrásek Tomáš, Soukal Libor, Suchá Jana, Škorpík Radek, Štaudová Lenka, Teplá Milena, Tichý Jiří, Uherka Aleš, Valachová Věra

 

Školní rok: 1988 – 1989, VIII. A třída

Bidmon Otto, Cihlářová Eva, Dostál Martin, Dittrich Jiří, Findejsová Jitka, Halvová Jindřiška, Heger Jan, Hnát Milan, Horáková Hana, Jílek Martin, Jílek Zdeněk, Kučerová Kateřina, Kuklová Olga, Motyčková Ilona, Neděla Ladislav, Ondra Zdeněk, Panuška Jiří, Randa Jaroslav, Soukalová Gabriela, Svobodová Ivana, Svoboda Pavel, Svojanovská Klára, Šíla Bohuslav, Šíp Radim, Šudomová Markéta, Valachová Petra, Zámečníková Věra, Zítka Pavel, Zítka Petr

 

Školní rok: 1988 – 1989, VIII. B třída

Břicháček Petr, Burešová Monika, Cacek Richard, Čípa Petr, Dittrich František, Dvořák Miroslav, Havlát Ladislav, Hofmanová Jana, Jachymiaková Irena, Jeniš Ladislav, Justová Dagmar, Lánský Petr, Luňáček Jiří, Macků Ludmila, Málková Martina, Moravcová Hana, Moravcová Jana, Nečasová Petra, Neudert Zdeněk, Peterková Lenka, Pohorský Jan, Schauer Zdeněk, Simajchlová Naďa, Soukalová Jana, Soukeník Aleš, Tušlová Markéta, Tušlová Miroslava, Unčovská Iva, Vondrová Jarmila, Votava Milan, Vraspír Luboš

 

Školní rok: 1989 – 1990, VIII. A třída

Coufalová Kateřina, Dittrich Jan, Dittrichová Jana, Drašar Miloslav, Dufek Václav, Edlman Pavel, Fajmon Petr, Filip Radek, Hegr Ladislav, Hřebcová Vladimíra, Jírová Kateřina, Krčálová Michaela, Luňáček Ladislav, Luňáčková Petra, Mitášová Ilona, Moravcová Jolana, Neudert Jiří, Neudertová Marie, Rounová Dana, Roušarová Blanka, Sabin Karel, Straka Jiří, Štaudová Ilona, Tušlová Markéta, Unčovská Kristýna

 

Školní rok: 1989 – 1990, VIII. B třída

Bednářová Markéta, Bémová Monika, Burešová Petra, Danielová Petra, Dittrichová Dagmar, Divoká Věra, Drašar Tomáš, Dvořák Petr, Dvořáková Martina, Findejsová Pavlína, Fric Marek, Jančevová Magdaléna, Lédl Petr, Ondra Libor, Simajchl Michal, Stejskal Petr, Tichý Marcel, Tocháček Petr, Tocháčková Leona, Toman Miroslav, Tušlová Ivana, Sauerová Ivana

 

Školní rok: 1990 – 1991, VIII. A třída

Báča Martin, Cupalová Martina, Elčknerová Jitka, Filip Petr, Fric Luděk, Hejtmánková Veronika, Hlouš Jiří, Jelínková Dana, Kantor Karel, Králová Eva, Leinweber Karel, Luňáček Jiří, Luňáček Richard, Málková Iveta, Mitášová Iveta, Mitášová Kateřina, Moravcová Pavlína, Pentek Stanislav, Petrás Jan, Plchoutová Hana, Schauer Milan, Soukal David, Stejskalová Petra, Svojanovský Jakub, Zobač Jaroslav

 

Školní rok: 1990 – 1991, VIII. B třída

Adámek Pavel, Braník Oldřich, Cacková Pavlína, Coufal Martin, Dvořák Vladimír, Elčkner Karel, Findejsová Bohumila, Ganevová Petra, Gerišerová Martina, Gloser Jaromír, Chybíková Ilona, Jílková Veronika, Kadeřábek Jaromír, Leflerová Jitka, Macků Michaela, Málková Ilona, Nováková Radmila, Ondrová Marie, Petrová Šárka, Roun Michael, Simajchlová Jana, Soukeníková Lenka, Stejskal Michal, Štaud Karel, Štoudek Martin, Šudomová Helena

 

Školní rok: 1991 – 1992, VIII. A třída

Bernovský Jaromír, Burešová Jana, Danielová Iva, Dittrich Ladislav, Dittrichová Eva, Dvořák Aleš, Ganevová Elena, Gloser Jan, Hanusová Martina, Chybík Karel, Jančev Vladimír, Jílek Pavel, Mitáš Pavel, Nedělová Miluše, Němec David, Oravec Milan, Pavlík Milan, Prušková Kateřina, Soukalová Bohdana, Tichý Radim, Zámečník Jan, Zítková Dana, Žahour Karel, Mitášová Iveta

 

Školní rok: 1991 – 1992, VIII. B třída

Bednářová Romana, Břenková Jana, Cihlář Petr, Dočekal Petr, Dvořáková Hana, Dvořáková Michaela, Groulík Miroslav, Halva Pavel, Jílková Božena, Jožáková Kamila, Karlík Jaroslav, Kozáčková Ludmila, Luňáček Vojtěch, Macků Jiří, Málková Pavlína, Navrátil Jiří, Neudert Miroslav, Nykl Tomáš, Oravec Zdeněk, Peterková Romana, Petrás Aleš, Premauerová Monika, Šenkýřová Romana, Unčovská Marie

 

Školní rok: 1992 – 1993, VIII. A třída

Andrlík Zdeněk, Břenková Magdalena, Burešová Veronika, Dočekalová Jana, Elčkner Petr, Halvová Markéta, Hegrová Lucie, Hejl Jindřich, Hejtmánková Radka, Hlouš Lubomír, Král Jan, Kršková Kateřina, Křivánek Josef, Kuklová Pavla, Leinweberová Petra, Nikl Martin, Pešek Vladimír, Pentek Radovan, Podhorná Gabriela, Renzová Bohuslava, Svoboda Pavel, Škorpíková Věra, Švehlák Petr, Uherka Štěpán, Votava Jiří, Zeman Milan

 

Školní rok: 1992 – 1993, VIII. B třída

Alexová Milada, Belanová Eva, Braníková Daniela, Dittrich Petr, Edlmanová Petra, Halva Jiří, Hanslová Monika, Hanusová Jana, Hnátová Kateřina, Kozáček Petr, Kozár Tomáš, Lánský Jiří, Libra Karel, Lipenská Marie, Mičková Jana, Motyčka Jaroslav, Novák Zdeněk, Renza Jan, Suma Miroslav, Svobodová Eva, Tichý Václav, Tušla Karel, Vegšmíd Jan, Vrba Stanislav, Zbytovský David

 

Školní rok: 1993 – 1994, VIII. A třída

Báčová Romana, Bobek Petr, Cupal Václav, Dosoudil Jiří, Dvořák Michal, Dvořáková Magda, Findejsová Dobromila, Fric Libor, Hejl Pavel, Hloušová Šárka, Hnátová Lucie, Husáková Lenka, Jílková Drahomíra, Králová Pavlína, Krška Václav, Křivánková Monika, Kubásková Michaela, Kyncl David, Librová Alena, Mládek Martin, Nyklová Andrea, Pavlíková Markéta, Pešek Viktor, Pírek Stanislav, Schauerová Monika, Svoboda Lukáš, Šenková Lucie, Šílová Daniela, Tocháčková Jana, Žahourová Ivana

 

Školní rok: 1993 – 1994, VIII. B třída

Bublová Petra, Bureš Pavel, Dvořák Jiří, Filipová Lenka, Fric Libor, Groulíková Michaela, Havelková Libuše, Chybíková Zdeňka, Kukla Karel, Lipenský Milan, Málková Simona, Mitáš Jaroslav, Mládek Martin, Mokrejšová Miroslava, Novotná Naďa, Oravec Pavel, Ptáčková Miluše, Roun Daniel, Roun Miloš, Řehuřková Věra, Soukal Petr, Šauerová Petra, Šimon Jiří, Šimonová Kateřina, Toman Martin, Toman Petr, Tulisová Marie, Vápeník Josef, Zelená Andrea, Sochor Jiří, Makovenyi Michal, Urban Vojtěch, Dufková Eva

 

Školní rok: 1994 – 1995, VIII. A třída

Bednářová Jana, Bernovská Blanka, Čori Lukáš, Čoriová Veronika, Freislebenová Hana, Gerischerová Leona, Hladíková Lucie, Chybíková Leona, Karlíková Světla, Králová Hana, Kučerová Pavlína, Lánská Helena, Laštovičková Monika, Němec Libor, Peterka Pavel, Roun Jiří, Schusterová Monika, Suchý Václav, Tušlová Veronika

 

Školní rok: 1994 – 1995, VIII. B třída

Alexová Martina, Briolová Hana, Cacková Michaela, Davídek Miroslav, Hamerníková Magdaléna, Jelínek Jiří, Křivánek Jiří, Kukla Tomáš, Melišík Martin, Moravec Miroslav, Moravcová Miloslava, Navrátil Petr, Oravcová Renata, Podhorná Barbora, Sumová Martina,Trnková Jitka, Vildrová Jiřina, Vrbová Ilona, Zvoníček Štěpán, Pavlíčková Martina, Šauerová Petra

 

Školní rok: 1996 – 1997, IX. A třída

Andrlík Petr, Bobková Martina, Divoký Jan, Dostálová Lucie, Filipová Lenka, Filipová Petra, Findejs Štěpán, Hanyková Veronika, Hloušová Dagmar, Hnátová Marie, Kadeřábek Ondřej, Kosek Roman, Luňáček Jan, Mička Martin, Neděla Martin, Nykl Jaroslav, Ptáček Pavel, Rounová Kateřina, Stejskalová Jana, Straková Hana, Suchý Antonín, Teplá Marie, Valach Jaroslav, Vamberská Eliška, Vraštilová Jana

 

Školní rok: 1996 – 1997, IX. B třída

Beňová Blanka, Coufalová Miroslava, Drábek Martin, Dvořáková Jana, Flídrová Veronika, Gloserová Lucie, Havelková Iva, Hloušová Petra, Marek David, Müller Jaroslav, Müllerová Dagmar, Novák Petr, Peterka Dušan, Petr Zdeněk, Sedláková Blanka, Simajchlová Hana, Soukalová Lucie, Šauerová Alena, Štaud Karel, Štoudek Jan, Tichý Jiří, Tuška Rostislav, Uhlířová Veronika, Hlouš Ivan, Dufková Ludmila, Leinweberová Linda

 

Školní rok: 1997 – 1998, IX. A třída

Bodeček Pavel, Břenková Zuzana, Davídková Eva, Dušková Marie, Fránková Lucie, Halva Vít, Hegrová Jaroslava, Hloušová Jitka, Chromý Miloš, Chybík Milan, Jožák Antonín, Křivková Jana, Luňáčková Klára, Málek Michal, Málková Lucie, Nykl Marek, Pavlík Tomáš, Schauer Petr, Sochorová Eva, Straková Hana, Střílek Lukáš, Sumová Růžena, Findejs Lukáš, Švecová Terreza

 

Školní rok: 1997 – 1998, IX. B třída

Báčová Petra, Cupalová Jitka, Dittrich Vladimír, Dolečková Věra, Filip Josef, Kozová Markéta, Kubík Leoš, Lefler Zbyněk, Luňáček Pavel, Melišíková Markéta, Müller Luboš, Podveská Zdeňka, Roušar Pavel, Sedláková Jana, Skalníková Lenka, Suma Jiří, Škaroupka Jan, Štaudová Martina, Štěpař Jan, Trnka Ladislav, Tůmová Pavla, Zelená Klára, Petr Zdeněk

 

Školní rok: 1998 – 1999, IX. A třída

Drábek Miroslav, Dvořáková Martina, Elčknerová Milada, Feltlová Iva, Freisleben Jiří, Kamínek Jiří, Kubásková Pavlína, Kubík Leoš, Králová Michaela, Málková Jana, Mička Jiří, Mitášová Kateřina, Mokrejšová Leona, Neděla Jindřich, Neudert Martin, Roušarová Jana, Skalníková Martina, Slezáková Lenka, Soukal Martin, Suchá Petra, Štaffa Zdeněk, Křivková Jan

 

Školní rok: 1998 – 1999, IX. B třída

Andrlík Jiří, Čípová Magdalena, Dušek Karel, Fránková Monika, Gracias Tomáš, Hamerník Jan, Hloušová Pavla, Kleinbauer Michal, Kosek Libor, Králová Lucie, Krušinová Pavlína, Lánský Martin, Luňáček Erik, Müllerová Zuzana, Oravcová Pavlína, Podveská Miroslava, Popelková Lenka, Soukalová Helena, Tůma Patrik, Uherková Terezie, Uhlíř Vít

 

Školní rok: 1999 – 2000, IX. A třída

Bednářová Lucie, Bobková Radka, Doleček Josef, Dušek Ondřej, Filipová Jaroslava, Gerischerová Petra, Janků Martin, Jelínková Petra, Kavan Radovan, Kubásek Josef, Leinweberová Lea, Mužík Jan, Makovenyiová Martina, Neděla Jindřich Němcová Jana, Regentová Michaela, Roušar Jan, Švancarová Veronika, Vamberský Libor

 

Školní rok: 1999 – 2000, IX. B třída

Břenek Martin, Čípa Jiří, Dittrich Jiří, Dosoudilová Ivana, Flídr Radek, Girgleová Tereza, Hanzl Tomáš, Karlík Lukáš, Králová Veronika, Křivánek Vít, Lefler Lubomír, Nyklová Eliška, Puchar Petr, Stejskalová Pavlína, Sumová Michaela, Svobodová Petra, Šimonová Martina, Tichá Markéta, Šablatura David

 

Školní rok: 2000 – 2001, IX. A třída

Andrlíková Ivana, Cihlářová Martina, Halvová Petra, Hegr Zdeněk, Král Jan, Křivánek Petr, Kubásková Jana, Kubíková Ivana, Lánský Petr, Mitáš Rostislav, Michal Petr, Popelková Pavla, Sláma Michal, Slezák Petr, Šiváková Gabriela, Večeřa Jan, Zbytovská Martina, Zbytovský Vlastimil

 

Školní rok: 2000 – 2001, IX. B třída

Báča Lukáš, Dvořák Jakub, Halvová Lenka, Kadlec Tomáš, Kamínek Petr, Kleinbauer Alois, Král Michal, Kuře Milan, Málková Irena, Müller Bohuslav, Neudertová Simona, Řehůřková Petra, Šauer Vítězslav, Švejcarová Monika, Tocháček Zbyněk, Vogl Jan, Voglová Eliška, Weisová Pavla, Krejstová Iveta, Mašek Jakub

 

Školní rok: 2001 – 2002, IX. třída

Bednář Jiří, Bureš Martin, Fric Jakub, Gloserová Barbora, Gregorová Dana, Hanyková Petra, Hnát Lukáš, Holčíková Petra, Chromý Jan, Kadlec Pavel, Kavan Petr, Kleinbauer Martin, Klodner Vojtěch, Misar Lukáš, Neděla Petr, Němcová Eva, Oravec Tomáš, Petrželka Hynek, Pucharová Lucie, Putnar Petr, Roušar Karel, Řehůřek Josef, Šiváková Monika, Švejcar Josef, Tušková Vendula, Unčovská Karolína, Vegšmíd Radim, Vrba Tomáš, Zítka Dalibor

 

Školní rok: 2002 – 2003, IX. třída

Andrlík Oldřich, Briolová Tereza, Coufalová Sandra, Drábek Tomáš, Dvořák Jan, Filip Štěpán, Hanusová Petra, Klodner Jakub, Král Pavel, Král Petr, Misar Jakub, Müller Jiří, Roun Tomáš, Rounová Zuzana, Staňa Jan, Staněk Jakub, Zítka Dalibor, Bednář Jiří, Báčová Michaela, Cihlářová Kateřina, Dvořák Jiří, Graciasová Jolana, Jelínek Zdeněk, Kaderková Nikola, Král Vítězslav, Moravec Jan, Navrátil Jan, Nemcová Monika, Satrapová Sandra, Šauerová Věra, Švancarová Kamila, Večeřová Zuzana

 

Školní rok: 2003 – 2004, IX. třída

Bobková Lenka, Bureš Jiří, Cihlář Ondřej, Dostálová Pavla, Girgle David, Hanusová Pavlína, Hanzlová Ivana, Hlouš Jiří, Hradil Petr, Jedličková Jana, Kadlecová Klára, Koza Jan, Málek Zdeněk, Málek Jiří, Mitáš Kamil, Peterka Dominik, Petráková Kateřina, Plachý Tomáš, Putnar Miroslav, Renzová Hana, Roušar Lukáš, Řehůřková Ludmila, Sedláková Michaela, Skalník Lukáš, Střílek Jan, Sumová Alena, Šiváková Eva, Šiváková Kateřina

 

Školní rok: 2004 – 2005, IX. A třída

Bednářová Petra, Dvořák Pavel, Dvořák Petr, Dvořáková Pavlína, Elčknerová Lenka, Feltlová Simona, Klodner Vít, Králová Jana, Müller Jan, Müller Vojtěch, Neděla Jakub, Peterková Daniela, Petrová Veronika, Sedláková Radka, Slámová Martina, Staňová Monika, Šiváková Jana, Štaud Zdeněk, Švejcar Jiří, Večeře Václav, Soukalová Tereza, Jonášová Soňa

 

Školní rok: 2004 – 2005, IX. B třída

Davídková Jana, Dvořák Marek, Dvořáková Ludmila, Gregor Jarmil, Janáková Adéla, Juklová Eliška, Kavanová Zuzana, Marková Ivana, Müller Pavel, Nemec David, Nemec Martin, Novotná Věra, Sumová Pavlína, Šablaturová Veronika, Šauer Jan, Štefková Nikola, Šudoma Jan, Tesař Jiří, Vorbová Helena, Lánská Pavla, Siváková Katka

 

Školní rok: 2005 – 2006, IX. třída

Bureš Jan, Burešová Barbora, Burešová Šárka, Dostálová Michaela, Freisleben Pavel, Hanusová Lucie, Holčík Martin, Hradil Lukáš, Jančík Milan, Janků Michal, Jedličková Pavlína, Jílek František, Kaderka Adam, Král Petr, Kršková Marie, Macků Karolína, Mareček Tomáš, Mitášová Monika, Moravcová Tereza, Němcová Lucie, Novotný Marek, Nykodýmová Michaela, Oravcová Kateřina, Peterková Dana, Petrás Michal, Tichý Petr, Večeřová Jana, Vegšmídová Šárka, Weisová Terezie, Jílková Veronika

 

Školní rok: 2006 – 2007, IX. třída

Alexová Markéta, Andrlík Jakub, Beneš Martin, Bobková Eva, Cihlář Lukáš, Doskočil Michal, Dvořák Jiří, Dvořák Josef, Dvořák Václav, Fric Michal, Fricová Veronika, Gaži Vojtěch, Gregorová Lucie, Hanus Jan, Hloušová Štěpánka, Chromá Andrea, Jílková Jolana, Kalas Petr, Klodnerová Zdislava, Král Přemek, Petr Jan, Pucharová Klára, Rounová Jolana, Smolíková Anežka, Štaffa Petr, Večeře Martin, Vogl Matyáš, Vraspírová Klára, Perner Petr, Nehoda Petr,

 

Školní rok: 2007 – 2008, IX. A třída

Bombera Jiří, Dvořáková Denisa, Fučík Pavel, Jílková Pavlína, Jukl Jiří, Králová Ivana, Kubíčková Jana, Mareček Petr, Musilová Diana, Nehoda Michal, Němec Filip, Novotný Jan, Novotný Michal, Obr Vojtěch, Řehůřek Jan, Štefková Aneta, Tušlová Alena, Vápeník Michal, Uhrová Veronika

 

Školní rok: 2007 – 2008, IX. B třída

Burešová Kateřina, Filip Tomáš, Hofmanová Klára, Janák Daniel, Král Jan, Kvapilová Lenka, Marečková Pavlína, Maršíková Kamila, Mládek Josef, Petr David, Serafinová Kateřina, Sumová Irena, Šivák Milan, Štaud Pavel, Tesař Filip, Vegšmíd Daniel, Justová Markéta

 

Školní rok: 2008 – 2009, IX. třída

Dudková Dominika, Dvořák Lukáš, Dvořák Tomáš, Filip Ondřej, Filipová Miriam, Freisleben Vít, Fric Matěj, Gažiová Tereza, Graciasová Pavlína, Jančíková Pavlína, Jonáš Ondřej, Kopa Lukáš, Krušina Michal, Nemec Michal, Oravec Michal, Putnarová Lenka, Satrapová Karolína, Simajchlová Aneta, Skalníková Alice, Smolík Jan, Synek Radek, Šidlo Jan, Šťastný Michal, Šulcová Barbora, Tichá Barbora, Tichý Radek, Večeřová Jitka, Vejdělková Lenka, Weisová Kateřina, Satrapová Lenka, Peša Jakub, Horníčková Jana, Mareček Jakub

 

Školní rok: 2009 – 2010, IX. třída

Bidmonová Renata, Boucníková Hana, Bureš Filip, Bureš Vojtěch, Davídková Magdaléna, Doskočilová Markéta, Drašar Ondřej, Drašarová Marie, Havlátová Tereza, Jedlička Martin, Kárská Jitka, Kopecký Bohumil, Kyncl Dominik, Lidmilová Kateřina, Macků Martina, Málková Markéta, Maršíková Simona, Mládková Markéta, Moravcová Michaela, Novotná Martina, Pohorský Jakub, Prášek Jakub, Skalník Marek, Staňa Marek, Svojanovská Tereza, Tušla Václav, Zvoníček Martin, Heger Jan, Šauerová Lucie

 

Školní rok: 2010 – 2011, IX. třída

Bidmonová Dana, Dvořáková Eliška, Fučíková Michaela, Hanusová Petra, Hřebec David, Jašek Tadeáš, Kopecký Patrik, Kučera David, Kvapilová Radka, Nedomová Romana, Němec Martin, Pachovský Petr, Petříček Jakub, Sedlák Jakub, Serafin Petr, Svobodová Kamila, Svojanovská Barbora, Synek Patrik, Šiváková Kamila, Štaudová Eliška, Štefka Petr, Toman Zdeněk, Šimková Tereza, Gregor Lukáš, Tyrychtrová Nikola

 

Školní rok: 2011 – 2012, IX. třída

Bombera Dominik, Boucníková Jana, Bureš Jiří, Doležal Michal, Drašar Jan, Drašar Martin, Fajmon Tomáš, Fajmonová Šárka, Fučíková Markéta, Heger Matěj, Hegrová Kristýna, Hejtmánek Jiří, Jedlička Radek, Jelínek Lukáš, Jílek Martin, Jíra Pavel, Kalas Martin, Lánský Jan, Mělnický Patrik, Novotná Alexandra, Nykodýmová Monika, Pernerová Aneta, Peša Dominik, Řehůřek David, Satrapa Vojtěch, Skalský Filip, Smolíková Marie, Suchý Vojtěch, Šťastný Lukáš, Tesařová Simona, Tušla Petr, Večeřa Lukáš, Zvoníček Tomáš

 

Školní rok: 2012 – 2013, IX. A třída

Bémová Veronika, Bidmonová Karolína, Cacková Veronika, Doskočil Ondřej, Dudková Viola, Filipová Pavla, Fric Marek, Hegr Jiří, Klodnerová Dominika, Kubíček Dominik, Málek Martin, Pachovský Vít, Pohorská Michaela, Pruška Daniel, Randová Kateřina, Sejkorová Jitka, Uher Ondřej, Vejdělková Eliška

 

Školní rok: 2012 – 2013, IX. B třída

Hejtmánková Veronika, Jašková Žaneta, Jílek Radek, Juráš Ondřej, Korčák Lukáš, Kubínová Eliška, Moravec Jan, Naghi Jaroslava, Nehodová Lenka, Pallová Kateřina, Prášek Radek, Propperová Sára, Svoboda Michal, Svojanovský Jan, Svojanovský Petr, Šiváková Sára, Šudoma Adam, Tichý Roman

 

Školní rok: 2013 – 2014, IX. třída

Dvořáková Markéta, Filipová Simona, Gloserová Eva, Hegerová Lucie, Hudská Michaela, Jílková Jana, Konečná Aneta, Kopecký Zdeněk, Leinweber Vít, Mládková Pavlína, Puchar Martin, Rovenský Kevin, Svojanovská Markéta, Svojanovský Filip, Štaud Radim, Tušlová Nicola, Vrbová Barbora, Žila Daniel

 

Školní rok: 2014 – 2015, IX. třída

Bárta Luboš, Bělehrad Jakub, Benešová Erika, Dittrichová Hana, Drašar Tomáš, Drašar Vojtěch, Drašarová Barbora, Hegr Martin, Hegrová Barbora, Horníček Petr, Hřebec Luboš, Jenišová Natálie, Jíra Jaroslav, Klíčová Veronika, Král Vojtěch, Leinveber Jan, Lidmilová Markéta, Macků Vojtěch, Mládková Jana, Musilová Žaneta, Němcová Adéla, Prášek Miloš, Pušová Renata, Roun Jiří, Sabinová Andrea, Skalníková Michaela, Svojanovský Kryštof, Tesařová Kateřina, Vlach Daniel

 

Školní rok: 2015 – 2016, IX. A třída

Bémová Michaela, Bodečková Kristýna, Burša Jan, Drašarová Kristýna, Edlman Pavel, Fajmon Ondřej, Fikar Pavel, Findejsová Markéta, Fricová Kristýna, Hofman Dominik, Chalupník Jiří, Maresch Alex, Petrásová Lucie, Pruška Tomáš, Renát Abrahám, Sejkorová Markéta, Tušlová Klára, Velecký Petr

 

Školní rok: 2015 – 2016, IX. B třída

Barošová Veronika, Cihlář Michal, Čori Patrik, Dočekalová Denisa, Doležalová Daniela, Drašar Jaroslav, Hlouš Filip, Juračka Jan, Klodnerová Anna, Kreslová Nikol, Kubínová Anna, Mládek Jiří, Propperová Silvie, Prudká Andrea, Sedláková Tereza, Večeře Tomáš

 

Školní rok: 2016 – 2017, IX. třída

Ambrož Alexandr, Andrlíková Kristýna, Bobková Denisa, Ehrenbergerová Markéta, Hanusová Adéla, Holčíková Ivana, Hruška Petr, Jančíková Adéla, Jedlička Jan, Jílek Jan, Kalas Tomáš, Kršková Markéta, Kučerová Denisa, Lidmila Kamil, Luňáček Vít, Macků Jiří, Mareček Pavel, Měšťanová Barbora Monika, Prušková Jana, Rounová Nikola, Skalníková Natálie, Staňa Martin, Stýblo Daniel, Šivák Pavel, Škorpíková Adéla, Šudomová Denisa, Šulcová Adéla, Zahoran Pavel, Tomanová Natálie

 

Školní rok: 2017 – 2018, IX. A třída

Bari Jaroslava, Baroš Zdeněk, Bartošková Hanka, Bártová Simona, Burešová Kateřina, Cacek Tomáš, Dittrich Tomáš, Doskočilová Kateřina, Hegrová Natálie, Jurášová Barbora, Lidmilová Nikol, Marková Vendula, Mitášová Kristýna, Mrkos Michal, Pušová Daniela, Simajchlová Anna, Steiner Adam, Stejskalová Kamila, Svoboda Tomáš, Štoudek Jakub, Švehlák Adam, Tichý Ondřej, Tichý Vojtěch

 

Školní rok: 2017 – 2018, IX. B třída

de Rooij Annabelle, Dostálová Daniela, Holčák Martin, Findejsová Petra, Gerišerová Jana, Hanusová Iva, Horníčková Natálie, Hudský Tomáš, Just Vojtěch, Lančová Ema, Lefler Tomáš, Lidmilová Kateřina, Luňáček Jan, Mitášová Jolana, Musil Kryštof, Pallová Alena, Pavlišová Klára, Svobodová Leona, Šauer Jakub, Štourač Jan, Tesařová Eliška

 

Školní rok: 2018 – 2019, IX. třída

Báča Lukáš, Dočekalová Petra, Dvořáková Adéla, Ehrenbergerová Adéla, Horníčková Lucie, Jedličková Hana, Krčil Martin, Lidmilová Barbora, Luňáčková Tina, Mičková Tereza, Nedoma Zdeněk, Pešková Eliška, Poláková Kristýna, Randa Tomáš, Slavíčková Alžběta, Škorpík Vojtěch, Štaudová Aneta, Tichý Vojtěch, Vlachová Natálie

 

Školní rok: 2019 – 2020, IX. A třída

Edlman Jan, Hanus Roman, Chalupník Ondřej, Jančíková Veronika, Konečná Denisa, Kubíčková Markéta, Lánská Amélie, Macků Mattias, Málková Marina, Navrátilová Kristýna, Pešová Karolína, Petrás Vojtěch, Simajchl Petr, Šťastný Dominik, Štoudková Lucie, Štouračová Marie, Uherka Adam, Zahoran Patrik, Zítková Barbora

 

Školní rok: 2019 – 2020, IX. B třída

Dittrichová Nela, Hřebec Martin, Just Adam, Kresl Aleš, Lefler Petr, Kaščák Michal, Marková Šárka, Musilová Dorota, Němec David, Ocásek Jiří, Ocásková Tereza, Pruška Jan, Renza Jan, Stejskalová Michaela, Stýblová Monika, Šauerová Kateřina, Voglová Adriana

 

Školní rok: 2020 – 2021, IX. třída

Bělehrad Luboš, Döme Filip, Dostálová Veronika, Eisnerová Anna, Heimerle Klára, Jiřinec Jakub, Kováčiková Pavlína, Krejčí Alžběta, Krejstová Vanesa, Kršková Aneta, Křivý Václav, Lanča Vojtěch, Marek Daniel, Macků Petr, Mička Vladimír, Prušková Pavlína, Puš Zdeněk, Renát Mikuláš, Rounová Lea, Sabin Vojtěch, Soukeníková Tereza, Sumová Erika, Švehláková Daniela, Večeře Radek, Zvoníček Štěpán

Zdravá škola
Šablony
Portál pardubického kraje
Nenech to být